Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"West Ham" nutraukė pergalingą "Chelsea" komandos žygį


15 valandą 30 minučių Londono olimpiniame stadione buvo sužaistos priešpaskutinės 6-ojo turo rungtynės.

"West Ham" namuose priėmė Maurizio Sarri vadovaujamą Londono "Chelsea". "Mėlynųjų" pergalių žygis ties "plaktukais" ir baigėsi - nulinės lygiosios.

Nuo pat rungtynių pradžios "Chelsea" vienuolikei itin sunkiai sekėsi pralaužti "West Ham" gynybos vartus. M. Sarri auklėtiniai dominavo su kamuoliu, tačiau pačiame atakos smaigalyje trūko aštrumo.

Antrajame kėlinyje abi komandos buvo grėsmingesnės prie vienų ir kitų vartų. Puikią progą išvesti "Chelsea" į priekį turėjo vos tik po keitimo pasirodęs Alvaro Morata, tačiau Fabianskis pasiaukojančiai atrėmė ispano smūgį.

75-ąją minutę idealią progą išvesti "West Ham" į priekį turėjo komandos ukrainietis Andrėjus Yarmolenko, tačiau jam nepavyko tiksliai nukreipti kamuolio galva į "Chelsea" vartus, nors ir buvo atsidūręs vienas prieš vartininką.

"Chelsea" pirmą kartą šiame sezone neiškovojo pergalės ir prarado lyderio poziciją - "Liverpool" su 18 taškų tapo vienvaldžiu lygos lyderiu. "Mėlynieji" kartu su "Man City" turi po 16 tšk.

"West Ham" komanda per paskutines dvi rungtynes iškovojo keturis taškus - praėjusiame ture jie įveikė "Everton" futbolininkus.

Rezultatas:

"West Ham" 0 - 0 "Chelsea"

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (16)

1892
3 43 09-23 17:47
Teisingai kažkas pasakė: ne cigaretės pražudys Sarri, bet Morata.
Marčius33
5 13 09-23 17:32
Na,:
pasiseke chelsiui, kad bent taska gavo. Gaila, kad Yarmolenko nepataike smugiuodamas galva.
Nuošalė buvo.
Escalade
1 4 09-23 20:23
Niekas neteisina visos komandos. Žaidėm prastai, galima sakyti, kad puikiai, bet puikiai būtų tada, kai būtų įvarčiai. Neužtenka vien vartyt kamuolį pirmyn atgal ir vadinti tai puikiu žaidimu. Pradedu abejot dėl Kante pozicijos, ką jis ten veikia vis dešiniam krašte, aukštai puolime? Galva vargu ar įmuš, apsivaryti irgi problemos, šaunu, kad jis mašina ir dar iš puolimo spėja susisukt gynyboj, bet ar neturėtų bėgioti ten kitas žaidėjas? Azpi kraštas irgi tuščias, norėčiau kito gynėjo, kuris galėtų atlikt puolimo veiksmus efektyviau, o Azpi kur dėt net nežinau, bet žaisti jis irgi turi, puikus gynėjas. ir aišku užbaigėjo pozicija tuštoka, gal vertėjo pasilikt Batą. Gal net vilioja kalbos apie Dybala. Eh. Sunku kažką ir bepridurti.
Escalade
4 5 09-23 20:09
Be žodžių. Morata toks medis, kad neįsivaizduoju net kaip apibūdinti šią pasaulinę katastrofą žmogaus kūne. Jūs pažvelkit į jo veidą rungtynių metu, taip atrodo tik savimi nusivylęs viengungis bare, kol prie jo glamonėjasi didžiausias nevykėlis su pačia negražiausia mergina. Kodėl gi jis toks sužlugdytas? Nes net Stankevičius puolime geriau atrodo...oi, tai yra nes net tokio tipo žmonės nekreipia į šį nelaimių rutulį dėmesio. Žmogus stovi nuošalėje ir net nejuda, priešininkų akyse net pastebiu tokį užslėptą norą surikti "NAGI MORATA, AŠ TAU ATIDUOSIU KAMUOLĮ, TU VAIDINK, KAD ATĖMEI, AŠ TAU PASIDUOSIU", bet šis klevo lapas nesugebėtų net sureaguot į tokį įvykių posūkį, ką jau kalbėti apie nuošalės išvengimą. Ką jau kalbėti apie kažkokį judesį su kamuoliu. Jeigu jau pasistabdo, tai tokiu atstumu, kad Bolt'as nubėgtų tiek metrų per tris valandas ir keturiasdešimt aštuonias minutes bėgdamas pilnu savo greičiu. Atsiprašau už tokį išsiliejimą, bet tiesiog atsibodo. Arba jis susiima ir užčiaupia mane ir kitus kritikus, arba lekia pirmu reisu į Vitesse, kur galės masažuoti Chelsea rezervų kojas po varžybų.
turbonas991
0 1 09-23 19:13
Šiandien pasimatė ant kiek komanda priklausoma nuo Hazard'o. belgas buvo gerai užgintas west hamo gynėjų, neišėjo vienam apeiti kelių gynėjų, kaip antai pavykdavo ankstėsnese varžybose ir turim rezultatą..