Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Z. Ibrahimovičius įvarčiu prisidėjo prie "AC Milan" pergalės, "Lazio" tęsia įspūdingą pergalių seriją

2020-01-11 18:04:27 Serie A

Šeštadienį startavo 19-asis "Serie A" turas.

Pergalę išvykoje šventė "AC Milan" futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė "Cagliari" ekipą.

Abu įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o svečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

Milano ekipos pergalę 64-ąją minutę įtvirtino visai neseniai į Italiją sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" ekipai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nelaimėtų susitikimų "Serie A" pirmenybėse.

Kitose rungtynėse jau dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo "Lazio" ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė "Napoli" futbolininkus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 82-ąją minutę, kuomet iš varžovų vartininko kamuolį perėmęs Ciro Immobile pasiuntė jį į vartų tinklą.

"Lazio" ir toliau užtikrintai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (7)

0 2 01-12 11:40
Bet kuriam šitas senis europos klubui atneštų naudos...
3 3 01-11 21:12
Kas čia per ***i komentuoj, pasiduchins prieš CR,tai jie žais vienas prieš vieną, kaip ten pasiduchins?
GedBuz
 GedBuz
1 0 01-12 09:52
Kaip Napoli vartininkas prigrybavo... Pabandė pažaisti kaip Neuer, nepaėjo Pralošė komandai rungtynes.