Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Z. Zidane'as: aš dar nepasirengęs treniruoti "Real"


Buvusi Madrido "Real" žvaigždė Zinedine'as Zidane'as pripažįsta, jog dar nėra pasiruošęs tapti šios ekipos treneriu.

Kalbos apie dabartinio "karališkojo" klubo stratego Rafa Benitezo atleidimą paaštrėjo po namuose rezultatu 0-4 patirto pralaimėjimo principiniam varžovui "Barcelona", kuomet komanda buvo nušvilpta savų sirgalių.

Dabar "Real Castilla" vadovaujantis prancūzas yra vadinamas favoritu perimti pagrindinės ekipos vairą, o palaikymą jo kandidatūrai neseniai išreiškė ir kitas legendinis futbolininkas Rivaldo

"Aš esu "Castilla" treneris, o pirmąją komandą treniruoja Benitezas. Šiuo momentu viskas yra gerai", - kalbėjo Zidane'as.

"Jeigu liksiu klube, ir toliau būsiu "Castillia" strategas. Praėjusio sezono pabaigoje tebejaučiau, kad tam, jog galėčiau perimti pagrindinės ekipos vairą, man vis dar kažko trūko."

"Darau viską po truputį ir niekur neskubu. Svarbiausias dalykas yra džiaugtis tuo, ką darai kiekvieną dieną. Šiuo metu aš esu "Castilla" komandoje."

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

0 10 11-23 13:07
Su Unaitedu buvo identiška situacija. Išėjus Serui, atėjo Mozė. Visi rėkaliojo oi kaip čia bus gadyca, šviežias, protingas treneris Nė velnio. Išspyrė lauk, nuėjo į Sociedadą ir ten šūdeliavo. Atėjo LvG. Ta pati dainelė - tituluotas treneris, daug patirties. Ir dar iki dabar stringa ir kabinasi kabliukai. Pasikartosiu - kiekvienam treneriui reikia laiko komandos perpratimui ir žaidėjų motyvacijos atstatymui. Rafa gal ir perlips per save, nes kol kas sprendimai matosi labai kvaili, net mūsų neprofesionaliai akiai. Peace, xebra.
5 12 11-23 12:52
Su Zidano atejimu turetu prasidet nauja Los Galacticos era vol. 3. Pasiimtu Pogba, Reusa arba Hazarda ir puoleja nauja. Bei parduotu Ronaldo. Tada pamatytumet visi kokia jega gali buti Realas.
7 11 11-23 13:05
zdarovenko:
Su Zidano atejimu turetu prasidet nauja Los Galacticos era vol. 3. Pasiimtu Pogba, Reusa arba Hazarda ir puoleja nauja. Bei parduotu Ronaldo. Tada pamatytumet visi kokia jega gali buti Realas.
Nebepuliuok tu su savo erom Kiekvienas jums naujas treneris turėtų atnešt naują, geresnę erą. Apie Rafą nekalbu, viskas daugmaž aišku buvo su juo, bet sezono pradžioj rezultatai pusę velnio dar rodėsi. Apie Carlo irgi kalbėjot - ,,dabar tai bus", ,,dabar bus rimti rezultatai". O jus pačius realiai tenkino jo darbas? Kiekvienas naujas treneris atneša arba išneša dalelę komandos būsenos. Ateitų Zidanas tai duodu 100% bent jau metus, o gal ir daugiau būtų dar prastesni rezultatai nei dabar. Ir visiškai nesvarbu, koks jis buvo žaidėjas praeity, kokia jo filosofija. Tiesiog stoka patirties ir tikros, išmanios TRENERIO MĄSTYSENOS.