Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as: "Hazardas yra pasiruošęs mačui su "Levante"


Zinedine'as Zidane'as spaudos konferencijoje patvirtino, kad Edenas Hazardas šeštadienį sulauks savo oficialaus debiuto Madrido "Real" klube.

Tris savaites dėl šlaunies traumos nerungtyniavęs belgas visą šią savaitę plušėjo su komanda ir ruošėsi rytoj įvyksiančiai dvikovai su Valensijos "Levante".

Madrido "Real" komandos rugsėjį laukia įtemptas tvarkaraštis, todėl Z. Zidane'as pabrėžė, jog su E. Hazardo žaidimo laiku reikia būti atsargiems.

"Turime išlikti ramūs. Jis buvo traumuotas apie tris savaites. Žinome, kad ties jo yra kuriamas didelis spaudimas, tačiau mums svarbiausia yra, kad jis būtų pilnai pasiruošęs žaisti", – kalbėjo strategas.

"Edenas tikrai bus įtrauktas į komandos paraišką ir sulauks savo minučių", – tuo pačiu patvirtino Z. Zidane'as.

Paklaustas apie opią traumų problemą komandoje, prancūzas atsakė: "Visada yra pozityvių ir negatyvių naujienų. Jamesas ir Edenas jau pasveiko, tačiau Modričius iškrito iš rikiuotės. Tai yra dalykai, kurių mes nekontroliuojame. Visi žaidėjai sulauks savo šanso pasireikšti."

Be L. Modričiaus rungtynes taip pat praleis Garethas Bale'as ir Isco.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

3 8 09-13 16:41
Dar Valverde traumuotas. Šiaip keista realo transferų politika, prieš keletą metų prisipirko belekiek centro saugų, kuriems fiziškai neįmanoma laiko aikštėje paskirstyti, dabar, kai modričius jau sensta, paėmė ir visus prakalė, pasilikdamas keturis grynus centro saugus casemiro, krosą, modričių ir valverdę, dabar du traumuoti, tai išviso nebeaišku ką leist. Jamesas aišku iš bedos centre gali žaisti, bet ir tas po traumos...