Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as: "Sunku tikėtis gero rezultato, kai niekas neįdeda pastangų"


Madrido "Real" kelionė link 14-ojo UEFA Čempionų lygos titulo prasidėjo prasidėjo liūdna gada – jau pirmajame grupės mače buvo suduotas triuškinamas smūgis.

"Baltieji" išvykoje rezultatu 0:3 pripažino Paryžiaus "Saint-Germain" futbolininkų pranašumą, kurie dominavo kone visą rungtynių laiką.

Po rungtynių kalbėjęs Zinedine'as Zidane'as teigė, kad kitokio rezultato ir nesitikėjo, kai išvydo, jog komanda aikštėje nerodo jokio noro žaisti.

"PSG mus pranoko beveik visuose žaidimo komponentuose", – pripažino prancūzas. – Kas labiausiai mane liūdina, tai mūsų intensyvumo nebuvimas tokioje turnyro stadijoje. Įprastai mes susikuriame nemažai progų puolime, tačiau šiandien jų paprasčiausiai nebuvo".

"Intensyvumas yra svarbiausias dalykas aikštėje. Gali turėti prastų dienų, tačiau jeigu parodai bent kiek noro, laimi oro dvikovas ir bent kiek judini savo kojas, tuomet tikrai sudarysi konkurenciją varžovui. Šiandien mes pamatėme visiškai priešingą vaizdą", – nusivylimo neslėpė Z. Zidane'as.

Paklaustas apie PSG ekipos įvarčius, Z. Zidane'as neabejojo, kad Thibaut Courtois nebuvo pagrindinė problema – visa komanda neatliko savo darbo.

"Visi esame toje pačioje valtyje – kartu laimime, kartu ir pralaimime. Niekada nekaltiname individualiai žaidėjų. Aš likau nepatenkintas bendru vaizdu aikštėje. Tai buvo ganėtinai keistas jausmas. Nebuvo rungtynių momento, kuriame galvočiau, jog galime laimėti", – pridūrė strategas.

Madrido "Real" komandos šį savaitgalį laukia dar vienas išbandymas – rungtynės išvykoje su kol kas šį sezoną beveik taškų nebarstančia "Sevilla".

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (14)

TomasHalaMadrid
4 45 09-19 11:15
Sunku tiketis gero rezultato, kai sudetis atnaujinama, bet nauji jauni perspektyvus zaidejai isnuomuojami kitiems klubams,o veteranai paliekami ir tikimasi is ju tokio futbolo kaip pries 4-5m.
GedBuz
 GedBuz
1 39 09-19 12:02
Beje, visi pradėjo daug apie vartininką Courtous šnekėti ir jį peikti, bet tai kaip turėjo kaifuoti Navas, stovėdamas kitoje aikštės pusėje? Cortous dubleris su sausais vartais liko prieš buvusią komandą, kai anas 3 praleido
Payet8
 Payet8
6 40 09-19 12:10
Vien dėl Navaso džiugu , kad sudaužė Realą su tuo Courtois.
TomasHalaMadrid
1 18 09-19 13:45
Vaidoshius:
"Biški" sunku Zidanui be Kassai/Cakir/Oliverio pagalvos, gauna malkų nuo silpnesnių sudėčių komandų :D Ar tik neištiks Di Matteo likimas? Reikia stipriai pasitempti Zidanui, kad bent į vidutinį trenerį būtų panašus, o tai kai gelbėji rungtynes su Vazquezu... :D O dar baisiau, kad viešai norėjo siųsti na.chui Bale su Chamesu, o dabar tik jų dėk ma Zidanas nepaliosuotas dar rugsėjį :D VAR\'as sunaikino tiek Zidano, tiek Tapinaldo rąsto mitą, dabar atėjo laikas atsakyt už bazarą :D
Islieki atsilupes kaip visada...Prie ko cia tas VAR asilo berete tu...Nei praeitais metais ,nei siais tas VAR neturi nieko bendro su Realo smukusiu zaidimu TROLI tu!!!
GedBuz
 GedBuz
4 21 09-19 11:24
O tai ar ne treneris yra tas, kuris valdo komandą?