Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Z. Zidane'as: "Tai buvo geriausios rungtynės nuo mano sugrįžimo"


Zinedine'as Zidane'as pasidžiaugė komandos pasirodymu sunkioje dvikovoje su "Sevilla".

Daug kritikos po triuškinančios nesėkmės Paryžiuje sulaukusi Madrido "Real" komanda Ispanijos pirmenybėse minimaliu skirtumu įveikė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią "Sevillą".

Madrido "Real" dabar kartu su Bilbao "Athletic" dalinasi 1-2 pozicijomis. Z. Zidane'as mano, kad šiose rungtynėse pagaliau buvo galima išvysti disciplinuotą žaidimą gynyboje.

"Esu laimingas", – po pasirodymo Sevilijoje sakė Z. Zidane'as. – Surengėme gerą 90 minučių pasirodymą žaisdami itin sudėtingoje aplinkoje".

"Noriu pasveikinti savo žaidėjus, nes ši pergalė buvo pasiekta bendrų pastangų dėka. Esu patenkintas kiekvieno pasirodymu.

Po to, kai sugrįžau į klubą, pasirodymas šiose rungtynėse mane nudžiugino labiausiai. Aikštėje žaidėjai padėjo vienas kitam, turėjome sunkių momentų, tačiau jų metu buvo galima išvysti atsidavimą gynyboje.

Norėdamas iškovoti pergalę šiame stadione turi sužaisti gerai visas 90 minučių", – kalbėjo strategas.

Į pergalę "Real" futbolininkus atvedė jau penktąjį įvartį per tiek pat rungtynių įmušęs Karimas Benzema.

"Jis ir vėl mums padovanojo pergalę, tačiau aš negalėčiau išskirti vieno žaidėjo. Visi puikiai gynėmės ir taktiškai išpildėme žaidimo planą", – pridūrė Z. Zidane'as.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (3)

1 5 09-23 11:26
Be kalbų geriausios, ypač gynybos prasme, jeigu komentatorius nesuklydo tai pirmą kartą per 15 metų nepraleido įvarčio Sevilijos stadione.
dovydasi15
1 1 09-23 12:20
Sevilla šiemet galinga, ties sakant, nepamenu, kada turėjo tokią sudėti, tikrai taikosi į Top 4 ir, manau, kad tikrai įkas galingąjam Ispanijos trejetui ne vieną kartą šį sezoną. O kalbant apie Realo žaidimą, tai gynybiškai tikrai geras žaidimas, puolime gal nelabai, bet tai pateisinama žiūrint į tai kiek registruoja Realas saugų į varžybas.
TomasHalaMadrid
5 3 09-23 11:00
Tikrai taip!
daydreamS
8 3 09-23 11:10
Truputi geriau sulose negu pries tai, ir sekmes reikalas irgi yra