Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Žaidėjai, kurie kitą vasarą pretenduoja tapti laisvaisiais agentais


2019-10-09 12:02:25 La Liga Premier League

Europos klubai 2020-ųjų metų vasaros žaidėjų perėjimų lange aukščiausios klasės futbolininkus galės gauti visiškai nemokamai.

Užsienio žiniasklaida sudėliojo žaidėjų sąrašą, kurie kitą vasarą potencialiai pretenduoja papildyti laisvųjų agentų biržą. Tai reiškia, kad žaidėjų sutartys su dabartiniais klubais baigiasi artėjančių metų liepos 1 dieną.

Didelė tikimybė, kad Londono "Tottenham" klubas dėl tokios kontraktų situacijos praras net tris startinės sudėties žaidėjus – Christianą Erikseną, Toby Alderweireldą ir Janą Vertongheną.

Tarp garsiausių pavardžių, pretenduojančių papildyti laisvų agentų biržą, yra Luka Modričius, Nemanja Matičius, Driesas Mertensas, Willianas, Mario Gotze, Joelis Matipas ir Edinsonas Cavani.

Taip pat verti paminėjimo yra Ericas Bailly, Blaise'as Matuidi, Stefanas Savičius, Ryanas Fraseris, Thomas Meunier, Raphaelis Guerreiro, Pedro, Jose Callejonas, Nacho, Davidas Silva ir Juanas Cuadrado.

Iš visų minėtų žaidėjų, turinčių realiausius šansus likti dabartinėse komandose, įvardijami J. Matipas, S. Savičius ir J. Cuadrado.

Straipsnio įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes