"Žalgiris" pateko į trečią Intertoto taurės etapą © Eurofootball.lt
Vilniaus "Žalgirio" klubas šeštadienį žaidė atsakomąsias Intertoto taurės antrojo etapo varžybas Latvijoje, ir nepaisant pralaimėjimo Daugpilio "Dinaburg" klubui dėl palankesnės pergalės namuose žengė į sekantį etapą, kur susitiks su graikų "Egaleo" ekipa.

Daugpilio "Dinaburg" 2 - 1 Vilniaus "%c00032"
(Pirmos rungtynės 0-2, bendras rezultatas 2-3)
17' [1 - 0] Aleksejs Boruns
18' [2 - 0] Mihails Ziziljevs
45+2' [2 - 1] Karolis Jasaitis (11m.)

90+2' Vidas Kaušpadas neišnaudojo 11m. baudinio

"Žalgiris": Rapalis; Paknys, Gražiūnas, Mikuckis, Jokšas; Sorokinas, Šilo, Lemežis, Jasaitis; Jašurek, Osipovič (64' Kaušpadas)

Pirmąjį mačą rezultatu 2-0 laimėję žalgiriečiai atsakomąsias varžybas vėl turėjo žaisti be po traumos neatsigavusio vieno iš komandos lyderių I.Morino, tiesa Vilniaus ekipai padėti galėjo tai, kad jos treneris S.Širmelis buvo dirbęs Latvijoje, be to į kaimyninę šalį savo klubo palaikyti kaip visada atvyko ištikimiausi "Žalgirio" sirgaliai.

Aktyviau rungtynes pradėjo aikštės šeimininkai, kurie 17 minutę ir pelnė pirmąjį įvartį - puikiu baudos smūgiu į vartų kampą kamuolį pasiuntė A.Boruns. Netrukus žalgiriečiai buvo šokiruoti, nes smūgiu galva M.Ziziljevs padvigubino persvarą ir išlygino bendrą abiejų susitikimų rezultatą.

Latviai ir toliau atakavo bei bandė padidinti rezultatą, o "Žalgiris" atsakė pavojingu K.Jasaičio smūgiu. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje baudos aikštelėje buvo pargriautas A.Osipovičius, ir 11 metrų baudinį įmušęs Jasaitis pakreipė įvykius vilniečiams naudinga linkme.

"Dinaburg" ekipai norint žengti tolyn dabar jau reikėjo mušti du įvarčius, ir jie bandė spausti varžovus, tačiau padėties šeimininkais vėl tapę žalgiriečiai sėkmingai gynėsi, palaikė kamuolį ir kontratakavo - viename išpuolių tolimą Jasaičio smūgį už galinės linijos numušė varžovų vartininkas.

Vėliau pavojingai smūgiavo Osipovičius, A.Kriklivijo bandymas taip pat praskriejo šalia vartų, o dar po minutės smūgiavus P.Kolcovui "Žalgirio" vartus išgelbėjo tik skersinis. Svečių vartų šturmas baigėsi, ir žaidimui nurimus Vilniaus ekipa išlaikė bendrą persvarą.

Antrą pridėtinio laiko minutę į "Dinaburg" vartus dar buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet V.Kaušpado smūgį atrėmė vartininkas V.Fjodorovs. "Žalgiris" neišnaudojo progos išlyginti rezultatą, tačiau pagal bendrą abiejų rungtynių persvarą nugalėjo ir pateko į trečią Intertoto taurės etapą, pakartodamas praėjusių metų rekordinį "Vėtros" pasiekimą.