10 turas: "Bayern" pergalė prieš "Eintracht" © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko penkerios X turo rungtynės.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, namuose tik paskutinėmis minutėmis 2-1 palaužęs Frankfurto "Eintracht "ekipą.

Nors šansų daugiau pasižymėti turėjo "Bayern", tačiau pirmieji įvartį pelnė svečiai - 60-ąją minutę gavęs puikų perdavimą 'iš gilumos', puolėjas Alexanderis Meieris liko vienas prieš Buttą bei nuginklavo jį.

"Bayern" padidino apsukas ir ėmė kur kas labiau spausti varžovus. To pasekoje, po dešimties minučių, saugas Arjenas Robbenas smūgiu iš vos kelių metrų rezultatą išlygino.

Šeimininkai norėjo tik pergalės, tad ėmė kurti vieną pavojingą ataką po kitos. Vienose iš jų pritrūkdavo tiksklumo, kitas - nutraukdavo arba "Eintracht" gynėjai, arba savus vartus apsaugodavo vartininkas.

Vis dėlto, šeimininkai pasiekė savo - 88-ąją mačo minutę smūgiu galva gynėjas Danielis van Buytenas atnešė savo komandai pergalę bei tris taškus.

Užtikrintą pergalę ture iškovojo "Hoffenheim" ekipa, namuose 3-0 įveikusi "Nurnberg". Tuo tarpu kiek netikėtą pergalę iškovojo "Hannover" klubas, kuris namuose 1-0 įveikė "Stuttgart".

Savo varžovus taip pat įveikė "Mainz", o mačas tarp "Gladbach" ir "Koln" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 Frankfurto "Eintracht"
60' [0 - 1] Alexander Meier
70' [1 - 1] Arjen Robben
88' [2 - 1] Daniel van Buyten

"Gladbach" 0 - 0 "Koln"

"Hannover" 1 - 0 "Stuttgart"
31' [1 - 0] Didier Konan Ya

"Hoffenheim" 3 - 0 "Nurnberg"
34' [1 - 0] Christian Eichner
38' [2 - 0] Christian Eichner
64' [3 - 0] Franco Zuculini

"Mainz" 3 - 0 "Freiburg"
24' [1 - 0] Andreas Ivanschitz
50' [2 - 0] Tim Hoogland
85' [3 - 0] Tim Hoogland