10 turas: Lygiųjų diena "Ligue 1" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmėnybėse buvo sužaistos septynerios 10-ojo turo rungtynės. Net penkeri mačai pasibaigė lygiosiomis, o dvi pergales iškovojo namuose žaidusios ekipos.

Dar du taškus prarado ir pirmosios pozicijos po sekmadienio mačų gali netekti lyderis "Lyon", išvykoje nesugebėjęs pralaužti "Auxerre" gynybos ir sužaidęs nulinėmis lygiosiomis.

Proga priartėti prie lyderio nepasinaudojo ir atitinkamai 3-oje, 4-oje bei 5-oje vietoje žengiančios "Le Mans", "Bordeaux" ir "Toulouse" vienuolikės, visos savo mačus baigusios taip pat lygiosiomis.

Tuo tarpu puikią pergalę iškovojo ir iš iškritimo zonos pakilo "Lorient" ekipa, namuose 3-0 sutriuškinusi "Nantes" klubą. Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje, kai 31-ąją minutę įvartį pelnė Fabrice Abrielis. Antrajame kėlinyje "Lorient" įvarčių kraitį tiksliais smūgiais dar papildė Jeremy Morelas ir Kevinas Gameiro.

10-ojo turo rezultatai:

"%c00293" 3 - 0 "%c00066"
31` [1 - 0] Fabrice Abriel
54` [2 - 0] Jeremy Morel
76` [3 - 0] Kevin Gameiro

"%c00025" 0 - 0 "%c00055"

"%c00366" 2 - 1 "%c00306"
2` [0 - 1] Luigi Pieroni
24` [1 - 1] Jean-Michel Lesage
48` [2 - 1] Jean-Michel Lesage

"%c00094" 2 - 2 "%c00206"
9` [1 - 0] Ludovic Obraniak
39` [2 - 0] Ludovic Obraniak
46` [2 - 1] Nicolas Seube
64` [2 - 2] Steve Savidan

"%c00090" 2 - 2 "%c00064"
11` [0 - 1] Wendel
58` [0 - 2] Fernando Cavenaghi (iš 11m.)
84` [1 - 2] Eric Mouloungui
90` [2 - 2] Loic Remy (iš 11m.)

"%c00067" 2 - 2 "%c00098"
10` [0 - 1] Gervinho
15` [1 - 1] Jimmy Briand
33` [1 - 2] Mathieu Coutadeur (iš 11m.)
78` [2 - 2] Mickael Pagis

"%c00092" 0 - 0 "%c00036"