11 m baudinio nerealizavusi „Leicester City” ekipa su „Spartak“ sužaidė lygiosiomis © PA nuotr.

„Leicester City“ namuose lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Spartak“, o po šių rungtynių C grupėje paskutinę ir pirmą vietą skiria vos 3 taškai.

„Lapės“ buvo aktyvesnės pirmąjame kėlinyje, tačiau savo iniciatyvos įvarčiu paversti joms nepavyko.

Antrajame kėlinyje kiek netikėtai įvartį pirmi įmušė „Spartak“ futbolininkai, o pasižymėjo 51 minutę prieš „Leicester City“ jau ne kartą praeityje žaidęs Victoras Mosesas.

Į praleistą įvartį šeimininkai sureagavo greitai. Jau 58 minutę po Ayoze Perezo perdavimo smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Danielis Amartey.

„Leicester City“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau po keitimo pasirodęs Jamie Vardy 75 rungtynių minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

84 minutę auksinę progą turėjo ir Kelechi Iheanacho, tačiau jam pasižymėti nepavyko ir rezultatas išliko lygus.

„Antwerp“ 0 – 3 „Fenerbahce“

„Bayer Leverkusen“ 4 – 0 „Real Betis“

„Braga“ 4 – 2 „Ludogorets“

„Crvena Zvezda“ 0 - 1 „Midtjylland“

„Dinamo Zagreb“ 3 – 1 „Rapid Vienna“

„Ferencvaros“ 2 – 3 „Celtic“

„Marsellie“ 2 – 2 „Lazio“