11 turas: dramatiška "Villarreal" pergalė prieš "Atletico" © Eurofootball.lt
Sekmadienį neabejotinai įdomiausios Ispanijos čempionato 11-ojo turo rungtynės vyko Madride, kur turnyrinės lentelės viršuje esantis "Villarreal" septynių įvarčių "trileryje" 4-3 nugalėjo "Atletico" futbolininkus.

"Vicente Calderon" stadione vykusias rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai, kai jau aštuntą minutę gynėjas Pablo Ibanezas smūgiu galva išvedė "Atletico" į priekį, o pirmojo kėlinio viduryje Portugalijos rinktinės žvaigždė Simao Sabrosa padvigubino persvarą įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą.

"Villarreal" atsitiesė dar pirmajame kėlinyje, kai "Atletico" vartininką Leo Franco "permetė" italas Giuseppe Rossi bei centro gynėjas Fabricio Fuentes po varžovų klaidos išlygino rezultatą smūgiu iš arti.

Antrajame kėlinyje "Atletico" žvaigždė Maxi Rodriguezas neišnaudojo puikios progos atstatyti šeimininkų pranašumą, kai nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau tai kėlinio viduryje pavyko padaryti Argentinos rinktinės puolėjui Sergio Aguero, kuris galva įmušė savo septintą įvartį šiame sezone.

Tačiau "Atletico" nesugebėjo išsaugoti įgyto pranašumo: po keitimo aikštėje pasirodęs Turkijos rinktinės puolėjas Nihatas po gynėjų klaidos išlygino rezultatą, o paskutinę minutę dramatiškai įmušė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės "Villarreal" atsilikimą nuo lyderių Madrido "Real" sumažino iki 1 taško. Tai padarė ir "Barcelona", sekmadienį namuose 3-0 sutriuškinusi Sevilijos "Betis" futbolininkus.

Pirmą pergalę šiame sezone pagaliau iškovojo Valensijos "Levante", namuose 3-0 sutriuškinęs "Almeria" futbolininkus. Visus tris įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė legionierius iš Italijos Christianas Rigano. Įdomu yra tai, kad pirmą įvartį puolėjas įmušė vos 20 sekundę.

11 turo sekmadienio rungtynių statistika

Madrido "Atletico" 3 - 4 "Villarreal"
9` [1 - 0] Pablo Ibanez
25` [2 - 0] Simao Sabrosa
31` [2 - 1] Giuseppe Rossi
42` [2 - 2] Fabricio Fuentes
62` [3 - 2] Sergio Aguero
69` [3 - 3] Nihat Kahveci
90` [3 - 4] Nihat Kahveci

Valensijos "Levante" 3 - 0 "Almeria"
1` [1 - 0] Christian Rigano
16` [2 - 0] Christian Rigano
34` [3 - 0] Christian Rigano

Pamplonos "Osasuna" 0 - 2 Madrido "Getafe"
80` [0 - 1] Pablo (11 m.)
81` [0 - 2] Esteban Granero

79` iš aikštės pašalintas Cesar Cruchaga ("Osasuna")

Santandero "Racing" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"
55` [1 - 0] Mohamed Tchite
90` [1 - 1] Raul Tamudo (11 m.)

81` iš aikštės pašalintas Corominas ("Espanyol")

"Murcia" 0 - 2 La Korunijos "Deportivo"
56` [0 - 1] Xisco
72` [0 - 2] Andres Guardado

"Zaragoza" 2 - 3 "Valladolid"
13` [1 - 0] Ricardo Oliveira
27` [1 - 1] Victor
30` [1 - 2] Jonathan Sesma
33` [1 - 3] Alvaro Rubio
90` [2 - 3] Diego Milito

"Barcelona" 3 - 0 Sevilijos "Betis"
33` [1 - 0] Thierry Henry
53` [2 - 0] Ronaldinho
90` [3 - 0] Ronaldinho

Bilbao "Athletic" 2 - 0 Huelvos "Recreativo"
52` [1 - 0] Joseba Etxebarria
62` [2 - 0] Joseba Etxebarria