11 turas: lyderių kluptelėjimai © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį vyko dar šešerios XI turo rungtynės.

Netikėtą nesėkmę patyrė vienas iš lyderių "Hamburg" klubas, namuose 2-3 pralaimėjęs "Gladbach" ekipai. Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį, kai pasižymėjo Piotras Trochowskis.

Tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui Marco Reusas rezultatą išlygino. Į tai "Hamburg" sugebėjo atsakyti jau antrojo kėlinio pradžioje, kai įvartį pelnė Ze Roberto.

Bet 76-ąją minutę svečiai dar kartą išlygino rezultatą, o "Gladbach" pergalę lėmė Robie Friendo 82-ąją pelnytas dar vienas įvartis.

Lygiosiomis šįsyk sužaidė Brėmeno "Werder" klubas, išvykoje pasidalinęs po tašką su "Nurnberg" ekipa. Svečiai pralaiminėjo 0-2, bet dėka dviejų Aarono Hunto įvarčių išvengė pralaimėjimo.

Lygiosiomis sužaidė ir "Bayern" bei "Stuttgart" ekipos. Nugalėtojas nepaaiškėjo ir mače tarp "Wolfsburg" bei "Mainz" klubų. Tuo tarpu tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Hannover", rezultatu 1-0 pranokęs "Koln"

"Hamburg" 2 - 3 "Gladbach"
13' [1 - 0] Piotr Trochowski
39' [1 - 1] Marco Reus
47' [2 - 1] Ze Roberto
76' [2 - 2] Dante
82' [2 - 3] Robie Friend

"Nurnberg" 2 - 2 Brėmeno "Werder"
3' [1 - 0] Christian Eigler
33' [2 - 0] Albert Bunjaku
71' [2 - 1] Aaron Hunt
90' [2 - 2] Aaron Hunt

"Stuttgart" 0 - 0 Miuncheno "Bayern"

"Koln" 0 - 1 "Hannover"
37' [0 - 1] Jan Rosenthal

"Wolfsburg" 3 - 3 "Mainz"
7' [1 - 0] Obafemi Martins
20' [2 - 0] Obafemi Martins
35' [2 - 1] Chadli Amri
41' [2 - 2] Andreas Ivanschitz
64' [3 - 2] Zvjezdan Misimovic
85' [3 - 3] Tim Hoogland

Gelzenkircheno "Schalke" 2 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
29' [0 - 1] Kroos
44' [0 - 2] Stefan Kiessling
83' [1 - 2] Kevin Kuranyi
88' [2 - 2] Victor Manuel Sanchez