11 turas: "Marseille" prarado svarbius taškus © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate šeštadienį vyko septynerios XI turo rungtynės.

Du svarbius taškus prarado "Marseille" ekipa, namuose nesugebėjusi įveikti "Toulouse" klubo. Mačas baigėsi lygiosiomis 1-1. Jau pačioje susitikimo pradžioje "Toulouse" vartininkas Yohannas Pele neleistinai sužaidė prieš Mamadou Niangą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nepaisant to, kad rungtyniavo dešimtyje, svečiai pirmieji sugebėjo pelnyti įvartį, kai 28-ąją minutę įspūdingu smūgiu iš maždaug 30 metrų pasižymėjo Moussa Sissoko.

"Marseille" antrajame kėlinyje visiškai užgulė svečių vartus, turėjo ne vieną progą pasižymėti, bet arba fortūna nusisukdavo, arba savus vartus fantastiškai gelbėdavo "Toulouse" vartininkas.

Galiausiai išlyginti rezultatą šeimininkams pavyko 75-ąją minutę, kai pasižymėjo Brandao. Per likusias minutes "Marseille" turėjo dar tris ar keturias puikias progas, bet fortūna ir šįsyk nesišysojo.

Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo šalies čempionas "Bordeaux", namuose 1-0 įveikęs "Monaco". Tuo tarpu taip pat intrigavęs mačas tarp "St.Etienne" ir "Lyon" ekipų pasibaigė Lijono klubo pergale 1-0.

Visi rezultatai:

"Auxerre" 2 - 1 "Montpellier"
16' [1 - 0] Ireneusz Jelen
29' [2 - 0] Ireneusz Jelen
90' [2 - 1] Nenad Dzodic

75' iš aikštės pašalintas Alberto Costa ("Montpellier")

"Lens" 1 - 1 "Lorient"
42' [0 - 1] Franco Sosa
49' [1 - 1] Eduardo Dos Santos

"Bordeaux" 1 - 0 "Monaco"
62' [1 - 0] Marc Planus

"Marseille" 1 - 1 "Toulouse"
28' [0 -1 ] Moussa Sissoko
75' [1 - 1] Brandao

8' iš aikštės pašalintas Yohann Pele ("Toulouse")

"Boulogne" 1 - 2 "Nancy"
10' [0 -1] Issiar Dia
16' [1 - 1] Alexandre Cuvillier
81' [1 - 2] Youssouf Hadji

78' iš aikštės pašalintas Jordan Loties ("Nancy")

"Saint-Etienne" 0 - 1 "Lyon"
83' [0 - 1] Bafetimbi Gomis

"Grenoble" 0 - 2 "Lille"
27' [0 - 1] Yohan Cabaye
90' [0 - 2] Gervinho

45' iš aikštės pašalintas David Jemmali ("Grenoble")