12 turas: lyderiai "Werder" pralaimėjo namuose © Eurofootball.lt
Penktadienį Brėmene įvyko pirmosios dvyliktojo Bundesligos turo varžybos, kuriose buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas - čempionate pirmaujantys "Werder" 1-3 turėjo pripažinti "Borussia" pranašumą. Daugiausiai prie svečių iš Dortmundo pergalės prisidėjo jų vartininkas Romanas Weidenfelleris, atrėmęs keletą pavojingų varžovų atakų.

Po A.Frei`aus įvarčio 7-ąją minutę "Borussia" išsiveržė į priekį, tačiau dar iki pertraukos M.Klose individualiomis pastangomis rezultatą išlygino.

Antroje varžybų dalyje sužaidus aštuonias minutes "Borussia" dar kartą išsiveržė į priekį, o įvartį, po Nuri Sahino pakelto kampinio, galva pelnė Tinga. Praleidę antrąjį įvartį "Werder" nepasidavė ir turėjo nemažai progų, tačiau niekaip nesugebėjo nuginkluoti sėkmingai žaidusio svečių vartininko. Pačioje mačo pabaigoje Dortmundo komanda dar labiau padidino pranašumą, kai už Naldo pražangą skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo M.A.Kruska.

Po antrosios nesėkmės namuose "Werder" jau šiame ture gali prarasti pirmąją poziciją, jeigu "Stuttgart" iškovos pergalę svečiuose pries "Hannover".

"%c00016" 1 - 3 "%c00100"
7' [0 - 1] Alexander Frei
29' [1 - 1] Miroslav Klose
53' [1 - 2] Tinga
85' [1 - 3] Marc-Andre Kruska (11 m.)