13 turas: "Ligue 1" lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje vyko 13-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai. Pergales iškovojo turnyrinės lentelės viršuje esančios "Lyon" bei "Nancy" ekipos, o trečioje vietoje žengiantis "Rennes" kiek netikėtai suklupo mače su "Monaco".

Dar vieno čempionų titulo link žengiantis "Lyon" klubas šiame ture namuose priėmė "Valenciennes" ekipą. Į priekį aikštės šeimininkai išsiveržė besibaigiant pirmajam kėliniui, kai 40-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Juninho. Panašus scenarijus susiklostė ir antrajame kėlinyje, kai iki jo pabaigos likus penkioms minutėms Sidney Govou antrą kartą nuginklavo "Valenciennes" vartų sargą bei įtvirtino savo ekipos pergalę.

Tuo tarpu vis dar tarp lyderių besilaikanti "Nancy" ekipa šiame ture įrodė, kad sėkmingas žaidimas sezono pradžioje nebuvo tik atsistiktinumas, įveikdama dar praėjusį sezoną UEFA Čempionų lygoje žaidusį "Bordeaux" klubą. Vienintelį mačo įvartį 28-ąją minutę pelnė Francis Malonga Ntsayi.

Dėka šios "Bordeaux" nesėkmės trečiąją vietą čempionate išsaugojo "Rennes" klubas, dar kartą patvirtinęs "išvykų klubo" reputaciją ir namuose kiek netikėtai 0-1 suklupęs prieš "Monaco". Kunigaištystės ekipai pergalę lėmė 46-ąją minutę Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjo Frederico Piquionne pelnytas įvartis.

Į 14-ąją poziciją po šio turo pakilo sostinės "P.S.G" ekipa, išvykoje vieno įvarčio persvara rezultatu 1-2 įveikusi gan sėkmingai šį sezoną žaidžiantį naujoką "Strasbourg". Paryžiečiai į priekį išsiveržė jau 6-ąją mačo minutę, kuomet kamuolį į savo vartų tinklą nukreipė Rodrigo. Dar po 13-os minučių "Strasbourg" padėtis tapo dar sunkesnė, kadangi Lorisas Arnaud taikliu smūgių antrą kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus. Vos prasidėjus antrajam kėliniui "Strasbourg" vis tik pavyko sušvelninti skirtumą po taiklaus Wasono Libardo Cuesta smūgio, tačiau tai buvo paskutinis įvartis šiame mače.

13-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 0 "%c00306"
40` [1 - 0] Juninho
86` [2 - 0] Sidney Govou

"%c00254" 1 - 0 "%c00064"
28` [1 - 0] Francis Malonga Ntsayi

"%c00067" 0 - 1 "%c00036"
46` [0 - 1] Frederic Piquionne

"%c00034" 1 - 2 "%c00023"
6` [0 - 1] Rodrigo (į savo vartus)
19` [0 - 2] Loris Arnaud
49` [1 - 2] Wason Libardo Cuesta

"%c00090" 0 - 0 "%c00065"

"%c00071" 0 - 0 "%c00293"

"%c00025" 0 - 1 "%c00094"
74` [0 - 1] Nicolas Fauvergue

"%c00092" 0 - 0 "%c00096"

"%c00206" 3 - 2 "%c00098"
32` [1 - 0] Yohan Gouffran
47` [1 - 1] Marko Basa
57` [2 - 1] Juan Eluchans
65` [3 - 1] Yohan Gouffran
72` [3 - 2] Tulio de Melo