13 turas: sunki "PSV" pergalė Olandijoje © Eurofootball.lt
13-ajame Olandijos "Eredivisie" pirmenybių ture penktadienį ir šeštadienį sužaisti penki susitikimai.

Nelengvą pergalę iškovojo čempionas Eindhoveno "PSV", išvykoje tik vieno įvarčio persvara įveikęs "De Graafschap". Vienintelį mačo įvartį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Jeffersonas Farfanas - šis peruietis gavo tikslų Danko Lazovičiaus perdavimą iš dešiniojo krašto, ir nors šalia buvo gynėjas, sugebėjo griūdamas iš maždaug 3-4 metrų pasiųsti kamuolį į apatinį tolimą vartų kampą. Varžybas "PSV" pabaigė dešimtyje, nes iki jų likus 15 minučių už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas rezultatyvų perdavimą atlikęs D. Lazovičius. "PSV" buvo vieninteliai, iškovoję pergalę išvykoje. Po pergalės "PSV" bent jau iki šiandien vakaro sugrįžo į lyderių poziciją.

Kiek netikėtą ir lengvą pergalę iškovojo iki tol absoliučiu autsaideriu buvęs Tilburgo "Willem II", namie net 6-0 sutriuškinęs Roterdamo "Excelsior". Pastarieji varžybas taip pat baigė dešimtyje. Po šios pergalės "Willem II", iškovojęs 2 pergalę, pakilo į 15 poziciją.

Kitas Roterdamo ekipa ekipa taip pat patyrė gėdingą pralaimėjimą tuo pačiu šešių įvarčių skirtumu - "Sparta" 1-7 išvykoje nusileido "Utrecht". Viskas šioje varžybose buvo nuspręsta jau per pirmąjį kėlinį, kurį šeimininki laimėjo 5-0. "Hat-triką" šioje varžybose pelnė Loicas Loval-Andre.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Utrecht" 7 - 1 "Sparta"
6' [1 - 0] L. Loval-Landré
28' [2 - 0] L. Loval-Landré
31' [3 - 0] R. Nelisse
36' [4 - 0] L. George
43' [5 - 0] F. Dickoh
60' [6 - 0] R. Nelisse
76' [6 - 1] Y. Rose
88' [7 - 1] L. Loval-Landré

82' N. Rutjes ("Sparta") pašalintas iš aikštės

"Groningen" 1 - 0 "VVV Venlo"
52' [1 - 0] M. Berg

"Roda" 3 - 2 "Vitesse"
45' [1 - 0] R. Lamah
46' [2 - 0] R. Lamah
68' [3 - 0] J.P. Saeijs
76' [3 - 1] S. Sansoni
83' [3 - 2] H. Gommans

"Willem II" 6 - 0 "Excelsior"
9' [1 - 0] R. Poepon
28' [2 - 0] F. Demouge
59' [3 - 0] S. Boutahar
77' [4 - 0] F.v.d. Struijk (11 m.)
79' [5 - 0] F. Demouge
87' [6 - 0] R. Poepon

71' D.G. Velasco pašalintas ("Excelsior") iš aikštės

"De Graafschap" 0 - 1 "PSV"
45' [0 - 1] J. Farfan

75' D. Lazovic ("PSV") pašalintas iš aikštės