14 turas: dramatiška "Sevilla" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiami septyni XIV turo susitikimai.

Dramatiškai klostėsti mačas Madride, kur vietos "Real" po atkaklios kovos 3-4 turėjo pripažinti "Sevilla" kluo pranašumą.

Jau per pirmąsias sekundes Arjenas Robbenas pavojingai smūgiavo į vartus, tačau Andresas Palopas smūgį atlaikė. Pirmajo įvarčio ilgai laukti ir neteko - 5 minutę Jesusas Navas pakėlė kamuolį iš dešiniojo krašto, Ikeras Casillasas klysta jo nesugriebdamas ir tuo puikiai pasinaudoja Adriano, kuris nukreipia jį į vartus. 1-0 svečiai priekyje.

"Real" skirtumą išlygino 18 minutę - po baudos smūgio, Guti pakėlė kamuolį į baudos aikštelę ir Raulis galva pelnė įvartį. Vis dėlto praėjus vos kelioms minutėms "Sevilla" vėl buvo priekyje, kai Koffi Romaricas galva nuginklavo I.Casillasą.

Tačiau tuo šeimininkų bėdos nesibaigė - 39 mačo minutę "Real" gynėjai sužaidė nepatikimai ir kamuolys atšoko maždaug prie 11 metrų žymos stovinčiam Frederickui Kanoute, kuris ir pelnė trečiajį komandos įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Real" spaudimu, tačiau pavojingesnių momentų jiems sukurti nepavyko. Visgi 67 minutę, Gonzalo Higuaino smūgis iš už baudos aikštelės ribų skrodžia "Sevilla" ekipos vartų tinklą ir rezultatas tampa 2-3.

Jau po dviejų minučių sirgaliai šėlsta, mat įvartį galva pelno Fernando Gago ir rezultatas tampa lygus. Pavojinga ataka atsakė ir svečiai, tačiau J.Navas pavojingą smūgį atrėmė I.Casillasas.

Po kelių minučių Raulis turėjo šansą išvesti savo ekipą į priekį, tačiau puikiai toje situacijoje sužaidė A.Palopas. 81 minutę kilo sumaištis prie "Sevilla" vartų ir tuom bandė pasinaudoti G.Higuainas, tačiau puolėjas, prilaikomas A.Palopo, smūgiavo į vartų skersinį. Vis tik teisėjas nesrįžo skirti 11 metrų baudinio.

Tačiau toje pačioje atakoje nuo "Real" sėkmė nusisuko dar labiau, mat už ginčus su teisėju A.Robbenui buvo parodyta antra geltona kortelė ir šis paliko aikštelę.

Vis dėlto, įvartį pelnyti pavyko, tačiau ne "Real" ekipos žaidėjams - F.Kanoute prasiveržė dešiniuoju kraštu, perdavė aukštą perdavimą Renato ir šis pelnė lemiamą mačo įvartį.

Per likusį laiką šeimininkai dar bandė kurti progas, tačiau nei jų, nei įvarčio pasiekti nepavyko ir galutinis rezultatas yra 4-3 "Sevilla" naudai.

Trečiają iš eilės pergalę iškovojo "Deportivo" ekipa, šįsyk jie namie 2-0 įveikė "Malaga" klubo pasipriešinimą.

Pirmasis įvartis krito tik 65 mačo minutę, kai baudos smūgiu pasižymėjo Angelas Lafita. Po keturių minučių rezultatas tapo jau 2-0, kai baudos aikštelėje Welingtonas pargriovė Omarą Bravo ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį pats O.Bravo ir realizavo.

Pergalę iškovojo ir prieš šį turą paskutinėje vietoje buvęs "Recreatio" klubas, kuris išvykoje 3-2 įveikė "Mallorca". Pergalę, rezultatu 2-1, taip pat iškovojo "Numancia", kuri palaužė "Almeria".

Tuo tarpu mačai tarp "Racing" ir "Athletic Bilbao"" bei "Osasuna" ir "Valladolid" baigėsi lygiosiomis.

La Korunijos "Deportivo" 2 - 0 'Malaga"
65' [1 - 0] Angel Lafita
69' [2 - 0] Omar Bravo (iš 11 metrų baudinio)

"Mallorca" 2 - 3 "Recreativo"
16' [1 - 0] David Navarro
25' [1 - 1] Marcos Ruben
36' [2 - 1] José Manuel Jurado Marín
42' [2 - 2] Adrian
54' [2 - 3] Martinez Javi Fuego

"Numancia" 2 - 1 "Almeria"
11' [0 - 1] Esteban Solari (iš 11 metrų baudinio)
19' [1 - 1] Javier Del Pino
51' [2 - 1] Asier Goiria

68' iš aikštės pašalintas Jose Javier Barkero ("Numancia")

Santandero "Racing" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
49' [0 - 1] Francisco Navarro Yeste
82' [1 - 1] Gonzalo Colsa

76' iš aikštės pašalintas Pablo Orbaiz ("Athletic Bilbao")

"Osasuna" 3 - 3 "Valladolid"
17' [1 - 0] Eduardo Fernandes Pereira Dady
42' [2 - 0] Javad Nekounam
57' [3 - 0] Eduardo Fernandes Pereira Dady
59' [3 - 1] Henok Goitom
64' [3 - 2] Javier Flano (į savus vartus)
84' [3 - 3] Bartholomew Ogbeche

Sevilijos "Real Betis" 1-1 Barselonos "Espanyol"
52' [1 - 0] Ahille Emana
71' [1 - 1] Ferran Telechea Coro

Madrido "Real" 3 - 4 "Sevilla"
5' [0 - 1] Adriano
18' [1 - 1] Raul
21' [1 - 2] Koffi Romaric
38' [1 - 3] Frederic Kanoute
67' [2 - 3] Gonzalo Higuain
69' [3 - 3] Fernando Gago
84' [3 - 4] Renato