15 turas: "Bayern" kyla į antrają vietą © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį buvo žaidžiami penki XV turo susitikimai.

Pergalę, kuri leido pakilti į antrąją vietą, iškovojo Miuncheno "Bayern" futbolinininkai. Jie išvykoje 2-0 palaužė Leverkuzeno "Bayer" ekipą.

Per pirmaįj kėlinį įvarčių įmušta nebuvo, tačiau abi komandos turėjo progų - iš pradžių, 16 minutę "Bayer" saugo Henrique smūgis atsmušė į virpstą, kiek vėliau ir "Bayern" saugo Bastiano Schweinsteigerio smūgis sudrebino vartų konstrukciją.

Pirmasis įvartis krito 59 minutę - gavęs puikų Ze Roberto perdavimą iš krašto, Luca Toni galva nukreipė kamuolį į Rene Adlerio ginamus vartus. Nors šeiminininkai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau jiems to padaryti nepavyko, o mačo pabaigoje Miroslavas Klose pelnė antrajį "Bayern" įvartį.

Ir toliau čempionato lyderiais išlieka "Hoffenheim", šįsyk jie namuose 3-0 įveikė "Arminia Bielefeld".

Įvarčio ilgai laukti nereikėjo, mat jau 5 minutę po puikaus Selimo Teberso perdavimo jį pelnė puolėjas Vedadas Ibisevičius. Po šešių minučių rezultatas jau tapo 2-0, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Eduardo.

"Hoffenheim" ir antroje mačo pusėje kontroliavo žaidimą bei 89 minutę pelnė trečiajį įvartį, kai sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Francisco Copado.

Triuškinamą pergalę iškovojo Brėmeno "Werder" ekipa, kuri namie net 5-0 sutrypė Frankfurto "Eintracht". Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Claudio Pizarro, tuo tarpu po vieną tikslū smūgį pridėjo Diego bei Aaronas Huntas.

Kituose dienos susitikimuose, "Hannover" 3-2 įveikė "Karlsruhe", o "Cottbus" išvykoje 3-1 palaužė "Gladbach".

Leverkuzeno "Bayer" 0 - 2 Miuncheno "Bayern"
59' [0 - 1] Luca Toni
89' [0 - 2] Miroslav Klose

"Hoffenheim" 3 - 0 "Arminia Bielefeld"
5' [1 - 0] Vedad Ibisevič
11' [2 - 0] Marques Carlos Eduardo
89' [ 3 -0] Francisco Copado (iš 11 metrų baudinio)

Brėmeno "Werder" 5 - 0 Frankfurto "Eintracht"
11' [1 - 0] Claudio Pizarro
20' [2 - 0] Claudio Pizarro
45' [3 - 0] Diego (iš 11 metrų baudinio)
62' [4 - 0] Claudio Pizarro
75' [5 - 0] Aaron Hunt

"Hannover" 3 - 2 "Karlsruhe"
12' [1 - 0] Mike Hanke
18' [2 - 0] Mike Hanke
44' [3 - 0] Mikael Forssell
47' [3 - 1] Antonio da Silva (iš 11 metrų baudinio)
87' [3 - 2] Lars Stindl

"Gladbach" 1 -3 "Cottbus"
17' [0 - 1] Michael Bradley (į savus vartus)
51' [0 - 2] Dennis Sørensen
59' [1 - 2] Steve Gohouri
85' [1 - 3] Emil Gabriel Jula