15 turas: Įspūdinga "Milan" pergalė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos pirmenybėse įvyko 15-ojo turo susitikimai, per kuriuos didesnių staigmenų neužfiksuota ir didesnių pakitikimų turnyrinėje lentelėje nebuvo - pirmąją vietą šiemet išlaikys "Juventus", kuris prieš ateinančios savaitės svarbų susitikimą su "Milan" išlaikė keturių taškų pranašumą.

Sunkią ir svarbią pergalę "Juve" iškovojo Bolonijoje prieš vietos ekipą, kur lyderiui reikėjo vėlyvo po traumos grįžusio P.Nedvedo tikslaus smūgio. Tuo tarpu "Milan" įsibėgėja ir savo galią parodė net 6-0 sutriuškindamas "Fiorentina". Po du įvarčius čempionų titulą ginančiai ekipai pelnė C.Seedorfas, A.Shevchenko, vieną H.Crespo.

Trečiąją poziciją sustiprino "Udinese", sugebėjusi palaužti su nauju treneriu žaidusią absolučią autsaiderę "Atalanta" ekipą. Nepaisant pralaimėjimo prieš "Reggina" ketvirtas išlieka "Cagliari klubas, o po eilinių lygiųjų "Inter" pakilo į penktą vietą.

Vienodai taškų su "Inter" turi trys ekipos: "Lecce", išvykoje sužaidusį trilerį su "Lazio", taip pat "Palermo", pralaimėjęs prieš "Chievo", ir minimalią pergalę prieš "Messina" iškovojusi "Sampdoria" komanda.

Devintoje vietoje atsidūrė "Roma", kuri po įmušto 11 metrų baudinio paskutinę minutę išplėšė pergalę mače su Mariaus Stankevičiaus "Brescia". Kitas lietuviškas klubas "Livorno" namuose nugalėjo krizėje atsidurūsią "Parma" vienuolikę.

Turnyrinė lentelė

15 turo rezultatai:

"%c00215" 0 - 1 "%c00063"
8' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta

"%c00019" 3 - 3 "%c00061"
10' [0 - 1] Babu
33' [0 - 2] Valeri Bojinov
51' [1 - 2] Tommaso Rocchi
69' [2 - 2] Paolo Di Canio (11m.)
76' [2 - 3] Babu
78' [3 - 3] Paolo Di Canio

"%c00079" 0 - 1 "%c00028"
90' [0 - 1] Amantino Mancini (11m.)

Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00068" 2 - 1 "%c00200"
8' [1 - 0] Federico Cossato
38' [2 - 0] Federico Cossato
89' [2 - 1] Luca Toni

"%c00213" 2 - 0 "%c00029"
40' [1 - 0] Cristiano Lucarelli
89' [2 - 0] Cristiano Lucarelli

Tomas Danilevičius žaidė iki 59 minutės

"%c00062" 6 - 0 "%c00143"
16' [1 - 0] Clarence Seedorf
22' [2 - 0] Giorgio Chiellini (į savo vartus)
52' [3 - 0] Andriy Shevchenko
61' [4 - 0] Hernan Jorge Crespo
73' [5 - 0] Andriy Shevchenko
83' [6 - 0] Clarence Seedorf

"%c00081" 3 - 2 "%c00216"
6' [0 - 1] Antonio Langella
8' [1 - 1] Carlos Paredes
52' [2 - 1] Gaetano De Rosa
72' [2 - 2] Mauro Esposito
76' [3 - 2] Gaetano De Rosa

90' Francesco Bega ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"%c00070" 1 - 0 "%c00214"
16' [1 - 0] Francesco Flachi

"%c00080" 2 - 2 "%c00037"
36' [0 - 1] Adriano (11m.)
41' [1 - 1] Daniele Portanova
87' [2 - 1] Tore Andre Flo
90' [2 - 2] Christian Vieri

58' Stefano Argilli ("Siena") pašalintas iš aikštės, Adriano ("Inter") neišnaudojo 11m. baudinio

"%c00069" 0 - 1 "%c00038"
86' [0 - 1] Pavel Nedved