15 turas: minimali "Sevilla" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse vyko dar aštuonios XVI turo kovos.

Intriguojanti dvikova vyko Sevilijoje, kur vietos "Sevilla" kovėsi su "Villarreal" ekipa.

Pirmasis pavojus prie svečių vartų kilo 19 minutę, kai po Andriano Correiros perdavimo, puolėjas Fredericas Konoute smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys praskriejo vos virš vartų.

39 minutę kilo dar vienas pavojus - F.Kanoute perdavė kamuolį į centrą Koffi Romaricui, šis galingai smūgiavo į vartus, tačiau puikiai smūgį atrėmė vartininkas Deigo Lopezas.

O štai 45 minutę "Sevilla" pagaliau pelnė įvartį - tiksliu smūgiu pasižymėjo Renato. Vos prasidėjus antram kėliniui, tas pats Renato turėjo ir dar vieną šansą, bet vėl įspūdingai sužaidė D.Lopezas.

Tuo "Villarreal" nemalonumai dar nesibaigė, nes 52 minutę už pražangą prieš Julieną Escude, puolėjas Joseba Llorente gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Kiek vėliau šeimininkai neišnaudojo dar kelių šansų, mat K.Romaricui ir F.Kanoute pritrūko tikslumo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią "Sevilla" pergalę, rezultatu 1-0.

Kitose dienos rungtynėse, pergalę namuose iškovojo ir Madrido "Atketico", kurie dėka Sergio Aguero ir Maxi Rodriguezo įvarčių, 2-0 palaužė Sevilijos "Real Betis".

Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Athletic Bilbao", "Getafe", "Recreativo", "Malaga" ir "Valldolid" klubai, o mačas tarp "Almeria ir "Racing" baigėsi lygiosiomis.

"Almeria" 1 - 1 Santandero "Racing"
33`[0 - 1] Ezequiel Marcelo Garay
62`[1 - 1] Santiago Santi Acasiete Ariadela

73` iš aikštės pašalintas Mehdi Lacen ("Racing")

"Athletic Bilbao" 3 - 0 "Gijon"
6` [1 - 0] Fernando Llorente (iš 11 metrų baudinio)
22`[2 - 0] Andoni Iraola
32`[3 - 0] David Lopez

"Getafe" 4 - 1 "Mallorca"
13`[1 - 0] Cosmin Contra (iš 11 metrų baudinio)
31`[2 - 0] Ikechukwu Uche
32`[2 - 1] Aritz Aduriz
71`[3 - 1] Manu Del Moral
87`[4 - 1] Jaime Gavilan

"Recreativo" 1 - 0 "Osasuna"
86`[1 - 0] Adrian

"Malaga" 2 - 0 "Numancia"
85`[1 - 0] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)
89`[2 - 0] Nabil Baha

"Valladolid" 3 - 0 "Deportivo"
15`[1 - 0] Jonathan Sesma González
25`[2 - 0] Pedro Munoz Lopez
56`[3 - 0] Sanchez Gil Pedro Leon

"Sevilla" 1 - 0 "Villarreal"
45`[1 - 0] Renato

53` iš aikštės pašalintas Joseba Llorente ("Villarreal")

Madrido "Atletico" 2 - 0 Sevilijos "Real Betis"
20`[1 - 0] Maxi Rodriguez
80`[2 - 0] Sergio Agüero