16 turas: "Bordeaux" mačo pabaigoje palaužė "Lyon" © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate savaitgalį vyko XVI turo mačai, o dar vienerios, centrinės turo rungtynės baigsis kiek vėliau.

Pergalę išvykoje prieš "Lyon" iškovojo lyderis "Bordeaux". Svečiams vienintelį įvartį besibaigiant rungtynėms pelnė puolėjas Chamakhas.

Dar vieną pergalę iškovojo antroje vietoje esantis "Montpellier" klubas, kuris šįsyk išvykoje 1-0 įveikė "Toulouse". Tris taškus svečiams atnešė vienintelis tikslus Souleymane Camara smūgis 10-ąją mačo minutę.

Svarbią pergalę namuose iškovojo ir "Marseille" ekipa, 2-0 įveikusi "Boulougne". Viso mačo metu iniciatyvą savo rankose turėję šeimininkai pirmajame kėlinyje pasižymėti nesugebėjo.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje Gabrielis Heinze tiksliai smūgiavo galva, o kiek vėliau Taye Taiwo realizavo 11 metrų baudinį. Susitikimą svečiai baigė be pašalinto Olubayo Adefemi.

Puikią pergalę svečiuose iškovojo ir "Lille" ekipa, kuri net 4-0 įveikė "Monaco". Svarbius taškus iškovojo ir sostinės PSG klubas, namuose 3-0 laimėjęs prieš "St.Etienne."

„Marseille“ 2 - 0 „Boulogne“
48' [1 - 0] Gabriel Heinze
53' [2 - 0] Taye Taiwo (iš 11 metrų baudinio)

87' iš aikštės pašalintas Olubayo Adefemi („Boulogne“)

„Le Mans“ 2 - 1 „Valenciennes“
28' [1 - 0] Sebastian
33' [1 - 1] Gael Danic
90' [2 - 1] Anthony Le Tallec

45' iš aikštės pašalintas Modibo Maiga („Le Mans“)

„Lorient“ 0 - 0 „Auxerre“

„Lens“ 2 - 0 „Nice“
18' [1 - 0] Kanga Akale
35' [2 - 0] Toifilou Maoulida

47' Mamadou Bagayoko („Nice“)

„Nancy“ 1 - 2 „Rennes“
40' [1 - 0] Juloen Feret
49' [1 - 1] Bakaye Traore (į savus vartus)
69' [1 - 2] Sylvain Marveaux

66' iš aikštės pašalintas Macaluso („Nancy“)

"Monaco" 0 - 4 "Lille"
39' [0 - 1] Tulio de Melo
54' [0 - 2] Tulio de Melo
72' [0 - 3] Yohan Cabaye (iš 11 metrų baudinio)
84' [0 - 4] Pierre Emerick Aubameyang

71' iš aikštės pašalintas Adriano Pereira ("Toulouse")

PSG 3 - 0 "St.Etienne"
11' [1 - 0] Pegguy Luyindula
13' [2 - 0] Stephane Sessegnon
39' [3 - 0] Mevlut Erdinc

'Sochaux" 1 - 0 "Grenoble"
28' [1 - 0] Yassin Mikari

"Toulouse" 0 - 1 "Montpellier"
10' [0 - 1] Souleymane Camara

"Lyon" 0 - 1 "Bordeaux"
86' [0 - 1] Chamakh