16 turas: dar viena "Barcelona" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos futbolo pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiami septyneri XVI turo susitikimai.

Dar vieną pergalę iškovojo čempionato lyderė "Barcelona" ekipa, kuri šįsyk išvykoje po atkaklios kovos 2-1 palaužė "Villarreal".

Mačą sėkmingiau pradėjo "Barca", vis tik įvarčio svečiams pasiekti nepavyko. Arčiau tikslo jie buvo 27 minutę, kai Sergio Busquetsas smūgiavo į vartus, tačiau puikiai sužaidė "Villarreal" vartininkas Diego Lopezas.

Po dešimties minučių svečiai taip pat galėjo pasižymėti, tačiau ir vėl pritrūko tikslumo bei, galbūt, sėkmės pagalbos.

Tačiau antrajį kėlinį "Villarreal" pradėjo pelnydami įvarčiu - po Giuseppe Rossi perdavimo, Cani iššoko vienas prieš Victorą Valdesą ir išvedė savo ekipą į priekį.

Vis tik jau 54 minutę rezultatas tapo lygus, kai po Dani Alveso perdavimo iš dešiniojo atakos krašto, smūgiu galva iš arti pasižymėjo Seydou Kieta. "Barca" nuo to laiko nemažino apsukų ir 67 minutę jau buvo priekyje - po puikaus Xavi perdavimo pasižymėjo Thierry Henry.

Vis dėlto "Villarreal" buvo suteiktas šansas, nes 74 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas "Barcos" gynėjas Geraldas Pique. 85 minutę tuo ir bandė pasinaudoti šeimininkai, tačiau Franco šanso neišnaudojo. Taip pat "Villarreal" nieko nepavyko nuveikti ir per penkias pridėtas teisėjo minutes.

Finalinis arbitro švilpukas paskelbė sunkią "Barcos" pergalę 2-1, po kurios ekipa jau padidino persvarą nuo artmiausių persekiotojų iki 10 taškų.

Neįtikėtiną pergalę iškovojo "Numancia", kuri namuose 4-3 įveikė "Vallodolid".

Šeimininkams mačas prasidėjo neblogai, mat po 12 minutę pelnyto Barkero įvarčio jie pirmavo. Tačiau dar nesibaigus pirmam kėliniui svečiai rezultatą išlygino.

O antrasis kėlinys klostėsi jau kur kas geresne linkme "Valladolid" ekipai, mat po Dorado ir antrojo Goitomo įvarčių, jie pirmavo jau 3-1.

Visgi, "Numancia" padarė fantastišką dalyką - 84 minutę po Javiero Del Pino įvarčio rezultatas tapo jau 2-3, o po trijų minučių Aranda rezultatą jau ir išlygino. Tačiau šeimininkų spurtas tuo nesibaigė ir 90 minutę pergalę jiems išplėšė Gorko Birto įvartis.

Dar vieną pergalę iškovojo "Deportivo" klubas, kuris namuose 4-1 įveikė "Recreativo". Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Sporting Gijon", "Athletic Bilbao" bei "Osasuna", o mačai tarp "Racing" ir "Malaga" bei "Mallorca" ir "Sevilla" baigėsi lygiosiomis.

"Villarreal" 1 - 2 "Barcelona"
48' [1 - 0] Cani
54' [1 - 1] Seydou Keita
67' [1 - 2] Thierry Henry

La Korunijos "Deportivo" 4 - 1 "Recreativo"
9' [1 - 0] Alberto Lopo
20' [2 - 0] Sergio
21' [2 - 1] Adrian
43' [3 - 1] Rodolfo Bodipo Diaz
90' [4 - 1] Luis Kasmirski Filipe

"Sporting Gijon" 1 - 0 "Almeria"
28' [1 - 0] Francisco Maldonado

"Numancia" 4 - 3 "Valladolid"
12' [1 - 0] Jose Javier Barkero
34' [1 - 1] Henok Goitom
53' [1 - 2] Angel Manuel Vivar Dorado
76' [1 - 3] Henok Goitom
84' [2 - 3] Javier Del Pino
87' [3 - 3] Carlos Reina Aranda
90' [4 - 3] Gorka Brit

Pamplonos "Osasuna" 5 - 2 Madrido "Getafe"
6' [1 - 0] Jaroslav Plasil
34' [2 - 0] Francisco Torres Belén Juanfran
42' [3 - 0] Walter Pandiani
45' [4 - 0] Javad Nekounam
65' [4 - 1] Roberto Soldado
80' [5 - 1] Hector Font
90' [5 - 2] Roberto Soldado

Santandero "Racing" 1 - 1 "Malaga"
38' [0 - 1] Nabil Baha
67' [1 - 1] Juan Valera Esprín

"Mallorca" 0 - 0 "Sevilla"

Sevilijos "Real Betis" 0 - 1 "Athletic Bilbao"
43' [0 - 1] Javi Martinez