16 turas: "Nancy" prarado tris taškus © Eurofootball.lt
Šeštaidienį Prancūzijoje buvo žaidžiami septyni 16-ojo "Ligue 1" čempionato turo susitikimai. Likę trys mačai vyks sekmadienį vakare.

Dar tris taškus šiame ture prarado antroje vietoje žengianti "Nancy" ekipa, išvykoje rezultatu 2-1 nusileidusi "Le Mans" vienuolikei, kuri po šios pergalės bent laikinai pakilo į 3-ąją turnyrinės lentelės vietą. "Nancy" šiose rungtynėse pirmavo, kai jau 9-ąją minutę į aikštės šeimininkų vartus skirtą 11-os metrų baudinį sėkmingai realizavo Benjaminas Gavanonas, tačiau antrajame kėlinyje "Le Mans" pelnė du įvarčius be atsako ir išplėšė pergalę.

Dar vieną pergalę iškovojo ir į 14-ąją poziciją pakilo labai prastai sezoną pradėjęs "Lens" klubas, išvykoje 0-2 įveikęs pirmenybių autsaiderę "Sochaux" ekipą. Nugalėtojus į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Aruna Dindane, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino ir galutinį tašką padėjo Olivier Moterubbio.

Antrą savaitę iš eilės staigmenų pateikė naujokas "Caen". Praėjusiame ture namuose net 5-0 sutriuškinęs vieną lyderių "Bordeaux" klubą šį kartą "Caen" išvykoje 0-1 palaužė iškritimo zonoje esančią Paryžiaus "P.S.G" ekipą. Vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį 74-ąją minutę pelnė Nicolas Florentinas. Po šios pergalės su 21 tašku "Caen" pakilo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą, o tuo tarpu jau 6-ąją nesėkmę patyrę Paryžiaus futbolininkai jau ne pirmą sezoną iš eilės realiai pretenduoja palikti "Ligue 1".

Du taškus šiame ture prarado niekaip savojo žaidimo "Ligue 1" atrasti nesugebantis ir banguotai rungtyniaujantis "Marseille" klubas, išvykoje 1-1 sužaidęs su ne pačius geriausius laikus išgyvenančia "Lille" ekipa. Lilio futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 25-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo veteranas Patrickas Kluivertas, tačiau jau po 5 minučių Marselio ekipos atakų lyderis Mamadou Niangas atstatė pusiausvyrą, kuri išsilaikė iki finalinio teisėjo švilpuko.

16-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 2 - 1 "%c00254"
9` [0 - 1] Benjamin Gavanon (iš 11m.)
59` [1 - 1] Hassan Yebda
79` [1 - 2] Yao Kouassi Gervinho

"%c00094" 1 - 1"%c00071"
25` [1 - 0] Patrick Kluivert
30` [1 - 1] Mamadou Niang

"%c00293" 1 - 1"%c00146"
58` [0 - 1] Batefimbi Gomis
75` [1 - 1] Rafik Saifi

"%c00096" 0 - 1 "%c00025"
54` [0 - 1] Thomas Kahlenberg

"%c00036" 1 - 1"%c00090"
86` [1 - 0] Jan Koller
90` [1 - 1] Lilian Laslandes

"%c00023" 0 - 1 "%c00206"
74` [0 - 1] Nicolas Florentin

"%c00065" 0 - 2 "%c00093"
20` [0 - 1] Aruna Dindane
57` [0 - 2] Olivier Monterubbio