16 turas: "Valencia" įgauna pagreitį © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijos čempionate buvo sužaistos dvejos 16 turo rungtynės. Vienose iš jų įtikinamą pergalę prieš "Mallorca" namuose 3-1 iškovojo formą atgaunanti "Valencia", o kitos rungtynės baigėsi kiek netikėtu rezultatu - neseniai trenerį pakeitusi ir dvi pergales iš eilės iškovojusi "Athletic Bilbao" ekipa šįkart sužaidė nulinėmis lygiosiomis su penktą vietą užimančia "Zaragoza".

Bilbao mieste vyko atkaklios rungtynės, kuriose pergalę iškovoti galėjo abi ekipos, tačiau joms pasižymėti nepavyko ir teko tenkintis nulinėmis lygiosiomis. "Zaragoza" laimėjo vos vienerias iš paskutinių penkių rungtynių.

Tuo tarpu Valensijoje vykusiose rungtynėse visiškai dominavo po traumų krizės atsigaunantys aikštės šeimininkai, iškovoję trečią iš eilės pergalę. Pirmojo kėlinio pabaigoje Ispanijos rinktinės puolėjas Davidas Villa atliko rezultatyvų perdavimą kitam rinktinės žaidėjui saugui Vicente. Antrojo kėlinio viduryje Vicente grąžino "skolą" komandos draugui, atiduodamas rezultatyvų perdavimą.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimt minučių praėjusių rungtynių su "Zaragoza" didvyris Miguelis Angelis Angulo atliko tikslų perdavimą iš krašto ir po keitimo aikštėje pasirodęs Fernando Morientesas laisvas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tik Raulio Albiolo pražanga baudos aikštelėje leido "Mallorca" uždirbti vienuolikos metrų baudinį ir taip bent kiek sušvelninti rezultatą.

Statistika

"Athletic Bilbao" 0 - 0 "Zaragoza"

"Valencia" 3 - 1 "Mallorca"
39` [1 - 0] Vicente
57` [2 - 0] David Villa
82` [3 - 0] Fernando Morientes
87` [3 - 1] Jonas Gutierrez (11 m.)