17 turas: dar viena triuškinama "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko šešerios XVII turo rungtynės.

Dar vieną triuškinamą pergalę iškovojo po truputį įsivažiuojantis Miuncheno "Bayern" klubas, kuris šįsyk namuose 5-2 įveikė Berlyno "Hertha".

Jau per pirmąjį pusvalandį šeimininkai pasižymėjo tris sykius - po įvartį pelnė Danielis van Buytenas, Mario Gomezas ir saugas Arjenas Robbenas.

Thomsas Mulleris antrajame kėlinyje rezultatą dar padidino, tačiau netrukus Ramosas jį sušvelnino iki 4-1. Kiek vėliau Ivica Oličius pelnė penktąjį komandos įvartį, o dar vieną paguodos įvartį svečiams pelnė Raffaelis.

Tris taškus iškovojo čempionato lyderis Leverkūzeno "Bayer", namuose 3-2 įveikęs "Gladbach". Į ketvirtąją vietą šoktelėjo Dortmundo "Borussia" ekipa, kuri namuose 1-0 nugalėjo "Freiburg".

Miuncheno "Bayern" 5 - 2 Berlyno "Hertha"
16' [1 - 0] D.Van Buyten
31' [2 - 0] M.Gomez
33' [3 - 0] A.Robben
60' [4 - 0] T.Müller
71' [4 - 1] A.Ramos
77' [5 - 1] I.Olic
90' [5 - 2] Raffael

Leverkūzeno "Bayer" 3 - 2 "Gladbach"
18' [1 - 0] T.Kroos
36' [1 - 1] R.Brouwers
53' [1 - 2] Dante
60' [2 - 2] E.Derdiyok
69' [3 - 2] T.Kroos

Frankfurto "Eintracht" 2 - 2 "Wolfsburg"
26' [1 - 0] M.Franz
37' [1 - 1] E.Dzeko
69' [1 - 2] Josué
79' [2 - 2] A.Meie

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 "Freiburg"
19' [1 - 0] L.Barrios

"Hannover" 2 - 3 "Bochum"
6' [1 - 0] J.Schlaudraff
33' [2 - 0] J.Schlaudraff
51' [2 - 1] P.Freier
54' [2 - 2] J.Epalle
86' [2 - 3] C.Fuch

"Stuttgart" 3 - 1 "Hoffenheim"
32' [1 - 0] C.Marica (iš 11 metrų baudinio)
44' [1 - 1] Maicosuel
68' [2 - 1] Cacau
82' [3 - 1] C.Khedira

52' iš aikštės pašalintas G.Luiz ("Hoffenheim")