17 turas: "Lyon" nesėkmių serija tęsiasi © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaisti penki 17-ojo turo susitikimai, po kurių atgijo intriga kovoje dėl čempionų vardo.

Intrigą atgaivino jau kelintose rungtynėse iš eilės pergalės iškovoti nesugebantis "Lyon" klubas, šį kartą išvykoje 2-1 nusileidęs vienam turnyro autsaiderių "Nantes". "Lyon" šiame mače pirmieji įmušė įvartį, kai prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pasižymėjo Fredericas Piquionne. Pusiausvyra rungtynėse atsistatė 60-ąją minutę, po taiklaus Ivano Klasničiau smūgio. Tas pats Klasničius padėjo ir lemiamą tašką rungtynėse, kai priešpaskutinę mačo minutę sėkmingai realizavo 11-os metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai netikėtą bei svarbią pergalę.

Pagaliau "Lyon" nesėkme sugebėjo pasinaudoti ir savo atsilikimą vos iki 3 taškų sumažino antroje vietoje žengiantis "Marseille" klubas, namuose svarbioje dvikovoje 2-1 palaužęs iki tol antrąją poziciją užėmusią "Nice" ekipą. Jau 14-ąją minutę "Marseille" išsiveržė į priekį, kai kamuolį savus vartus nukreipė Olivier Echouafni, o paskutinę pirmojo kėlinio minutę skirtumą padvigubino 11-os metrų baudinį realizavęs Mamadou Niangas. Vienintelį įvartį "Nice" gretose 48-ąją minutę pelnė Habibas Bamogo.

Tiesa, "Nice" yra sužaidusi rungtynėmis mažiau, ir pergalės atidėtoje dvikovoje atveju taškais susilygintu su ta pačia "Marseille" ekipa.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo ir iš turnyrinės lentelės dugno pakilo naujojo trenerio vadovaujama "Saint-Etienne" ekipa, namuose 2-0 įveikusi naujokę "Le Havre". Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė jaunieji Prancūzijos nacionalinės rinktinės nariai Dimitris Payetas bei Bafetimbis Gomis.

17-ojo turo rezultatai:

"%c00066" 2 - 1 "%c00055"
44` [0 - 1] Frederic Piquionne
60` [1 - 1] Ivan Klasnič
89` [2 - 1] Ivan KLasnič (iš 11m.)

"%c00071" 2 - 1 "%c00090"
14` [1 - 0] Olivier Echouafni (į savo vartus)
45` [2 - 0] Mamadou Niang (iš 11m.)
48` [2 - 1] Habin Bomogo

"%c00146" 2 - 0 "%c00366"
75` [1 - 0] Dimitri Payet
80` [2 - 0] Batefimbi Gomis

"%c00206" 1 -1 "%c00067"
45` [1 - 0] Benjamin Nivet
76` [1 - 1] Moussa Sow

"%c00094" 1 - 1 "%c00092"
64` [0 - 1] Mauro Cetto
90` [1 - 1] Fernandes Michel Bastos