17 turas: "Stuttgart" išplėšė lygiąsias © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį buvo žaidžiami septyni susitikimai, tuo tarpu dar vienas mačas buvo sužaistas jau penktadienį.

Pergalės nepavyko iškovoti šalies čempionui Miuncheno "Bayern" klubui, kuris išvykoje 2-2 sužaidė su "Stuttgart".

Svečiams 20 minutę pavyko pelnyti įvartį, kai po Massimo Oddo perdavimo pasižymėjo Luca Toni, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, mat buvo užfiksuota nuošalė.

O štai pačioje kėlinio pabaigoje "Stuttgart" tikslus smūgis jau buvo įskaitytas - puikiu smūgiu galva pasižymėjo Sami Khedira. Visgi tik prasidėjus antram kėliniui rezultatas jau tapo lygus - po sumaišties baudos aikštelėje Timas Borowski iš arti nuginklavo Jensą Lehmanną.

66 minutę svečiai jau buvo priekyje, kai po to pačio T.Borowskio perdavimo pasižymėjo Luca Toni. Tačiau 85 minutę prieš save raudoną kortelę išvydo "Bayern" gynėjas Massimo Oddo ir šeimininkai tuom pasinaudojo, mat 90 minutę S.Khedira puikiu smūgiu išygino rezultatą ir atnešė savo ekipai lygiąsias.

Pergalės nepavyko iškovoti Leverkuzeno "Bayer" ekipai, kurie sužaidė taikiai 1-1 su "Cottbus". Lygiosiomis taip pat baigėsi ir mačas tarp "Hannover" ir "Arminia Bielefeld". Tuo tarpu pergales pavyko iškovoti "Hamburg", "Koln", "Werder", "Hertha" ir "Borussia", kurie savo rungtynes žaidė penktadienį.

"Stuttgart" 2 - 2 Miuncheno "Bayern"
45' [1 - 0] Sami Khedira
48' [1 - 1] Tim Borowski
66' [1 - 2] Luca Toni
90' [2 - 2] Sami Khedira

85' iš aikštės pašalintas Massimo Oddo ("Bayern")

Leverkuzeno "Bayer" 1 - 1 "Cottbus
77' [1 - 0] Simon Rolfes
90' [1 - 1] Jiayi Shao

"Hamburg" 1 - 0 Frankfurto "Eintracht"
59' [1 - 0] Mladen Petric

"Bochum" 1 - 2 "Koln"
44' [0 - 1] Kevin McKenna
58' [1 - 1] Christoph Dabrowski
87' [1 - 2] Mannaseh Ishiaku

83' iš aikštės pašalintas Pedro Tonon Geromel ("Koln")
90' iš aikštės pašalintas Milivoje Novakovic ("Koln")

"Hannover" 1 - 1 "Arminia Bielefeld"
32' [1 - 0] Jiri Stajner
59' [1 - 1] Artur Wichniarek

Berlyno "Hertha" 4 - 0 "Karlsruhe"
8' [1 - 0] Maximilian Nicu
74' [2 - 0] Valeri Domovchiski
86' [3 - 0] Fabian Lustenberger
88' [4 - 0] De Araujo Caetano Rafael

Bremeno "Werder" 2 - 1 "Wolfsburg"
3' [0 - 1] Christian Gentner
27' [1 - 1] Per Mertesacker
63' [2 - 1] Anunciado de Oliveira Josué (į savus vartus)

Dortmundo "Borussia" 2 - 1 "Gladbach"
35' [1 - 0] Mohamed Zidan
56' [2 - 0] Nuri Sahin
80' [2 - 1] Johannes Van den Bergh

38' iš aikštės pašalintas Tamas Hajnal ("Borussia")