18 turas: "Bordeaux" ir "P.S.G" kyla į viršų © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos stadijonuose buvo žaidžiamos 18-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo rungtynės, po kurių bent laikinai į atitinkamai 2-ąją iur 3-ąją vietas pakilo pergales iškovoję "Bordeaux" ir "P.S.G" klubai.

Iš UEFA Čempionų lygos pasitraukę ir kovas UEFA TAurės turnyre toliau tęsiantys "Bordeaux" futbolininkai šiame ture išvykoje susitiko su "Le Mans" vienuolike ir įveikė šią rezultatu
1-3. Bordo futbolininkai į priekį išsiveržė 58-ąją minutę, kai įvartį pelnė Fernandas Cavenaghi ir nors 66-ąją minutę Thorsteinui Helstadui pavyko rezultatą išlyginti, vis tik "Bordeaux" įrodė savo pranašumą ir pelnę dar du įvarčius iškovojo įtikinamą pergalę.

Tuo tarpu Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai taip pat išvykoje susitiko su "Auxerre" vienuolike ir šventė pergalę rezultatu 1-2. Šio mačo didvyriu Paryžiaus klubo gerbėjams be jokios abejonės tapo abu komandos įvarčius dar pirmoje pirmojo kėlinio pusėje pelnęs Stephanas Sessegnonas. "Auxerre" gretose 85-ąją minutę paguodos įvartį pelnė 11-os metrų baudinį sėkmingai realizavęs Cedricas Hengbartas.

Po dviejų pergalių iš eilės šiame ture nesėkmę patyrė "Saint-Etienne" ekipa, išvykoje 3-1 turėjusi pripažinti sėkmingai šiame sezone rungtyniaujančios "Toulouse" pranašumą. "Toulouse" į priekį išsiveržė jau 4-ąją mačo minutę, kai tiksliu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė ekipos lyderis Pierre-Andre Gignacas ir nors 37-ąją minutę Paulo Machado rezultatą išlygino, tačiau Etienne Didotas dar iki pertraukos atstatė šeimininkų pranašumą, o antrajame kėlinyje "Toulouse" pergalę dar vienu tiksliu smūgiu įtvirtino tas pats Pierre-Andre Gignacas.

18-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 1 - 3 "%c00064"
58` [0 - 1] Fernando Cavenaghi
66` [1 - 1] Thorstein Helstad
76` [1 - 2] Mathieu Chalme
90` [1 - 3] Jussie

"%c00025" 1 - 2 "%c00023"
5` [0 - 1] Stephane Sessegnon
22` [0 - 2] Stephane Sessegnon
85` [1 - 2] Cedric Hengbart (iš 11m.)

"%c00092" 3 - 1 "%c00146"
4` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac
37` [1 - 1] Paulo Machado
45` [2 - 1] Etienne Didot
53` [3 - 1] Pierre-Andre Gignac

"%c00254" 2 - 0 "%c00367"
17` [1 - 0] Julien Feret
66` [2 - 0] Issiar Dia

"%c00065" 2 - 2 "%c00206"
20` [0 - 1] Remy Gomis
68` [0 - 2] Remy Gomis
77` [1 - 2] Sloan Privat
89` [2 - 2] Sloan Privat

"%c00306" 3 - 1 "%c00036"
26` [0 - 1] Juan Pablo Pino
31` [1 - 1] Carlos Sanchez
41` [2 - 1] Djamel Belmadi
58` [3 - 1] Gregory Pujol

86` Jerko Leko ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 0 - 0 "%c00066"