18 turas: "Lille" mažina skirtumą © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaistos Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 18-ojo turo rungtynės, po kurių skirtumas tarp lyderių "Lyon" ir "Lille" dar labiau sumažėjo.

Šeštadienį čempionų titulą ginantis "Lyon" nesugebėjo įveikti "Bordeaux" vienuolikės ir po 90-ies minučių kovos švieslentėje liko degti skaičiai 0-0.

Lyderių kluptelėjimu puikiai pasinaudojo 2-oje vietoje žengiantis "Lille" klubas. Jis namuose po per dvi minutes vienas po kito imuštų dviejų įvarčių 2-1 palaužė "Nantes" bei taip sumažino atsilikimą nuo "Lyon" iki 3 taškų.

Į trečiąją poziciją turnyre pakilo "Monaco" ekipa, po Javiero Saviolos (%p00209) ir Ernesto Chevantono (%p01935) įvarčių 2-0 įveikusi "Bastia". Dabar "Monaco" nuo pirmosios vietos skiria 9 taškai.

Centrinė turo dvikova vyko Marselio Stade Velodrome stadione, kur vietos "Marseille" priėmė "Auxerre" ekipą. Įtemptose rungtynėse sunkią pergalę rezultatu 1-0 iškovojo "Auxerre".

Didžiausią turo pergalę iškovojo į "Ligue 1" po ilgos pertraukos sugrįžusi "Saint-Etienne" ekipa net 5-0 sutriuškinusi kitą naujokę "Caen".

Ne ką mažiau itikinamai savo varžovus įveikė ir Edgaro Jankausko "Nice", nugalėjusi "Ajaccio" 3-0. Po traumos dar ne visiškai atsigavęs Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas žaidė tik antrąjį kėlinį, tačiau dėl dar juntamų kojos skausmų niekuo nepasižymėjo.

Šeštadienio vakarą turėjusios vykti rungtynės tarp "Sochaux" ir "P.S.G" ekipų buvo nukeltos į sekmadienį. Jas rezultatu 2-1 laimėjo Paryžiaus ekipa. Verta paminėti tai, kad šiose rungtynėse "P.S.G" žaidėjams buvo parodytos net 6 geltonos kortelės.

Turnyrinė lentelė

Visi 18-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 0 - 1 "%c00025"
62' [0 - 1] Benjamin Mwaruwari

"%c00065" 1 - 2 "%c00023"
24' [0 - 1] Pedro Pauleta
42' [0 - 2] Pedro Pauleta
75' [1 - 2] Francileudo dos Santos Silva

"%c00031" 0 - 2 "%c00036"
19' [0 - 1] Javier Ernesto Chevanton
45' [0 - 2] Javier Saviola

"%c00064" 0 - 0 "%c00055"

"%c00094" 2 - 1 "%c00066"
32' [0 - 1] Shiva N'Zigou
49' [1 - 1] Geoffrey Dernis
51' [2 - 1] Matt Moussilou

"%c00096" 1 - 0 "%c00034"
43' [1 - 0] Sebastien Renouard

"%c00090" 3 - 0 "%c00026"
45' [1 - 0] Marama Vahirua (iš 11m.)
83' [2 - 0] Francois Grenet
89' [3 - 0] Marama Vahirua

"%c00067" 3 - 1 "%c00093"
17' [1 - 0] Toifilou Moulida
41' [1 - 1] Jerome Leroy
61' [2 - 0] Olivier Monterubbio
76' [3 - 0] Toifilou Moulida

"%c00146" 5 - 0 "%c00206"
4' [1 - 0] Frederic Piquionne
32' [2 - 0] David Hellebuyck
37' [3 - 0] Frederic Mendy
45' [4 - 0] Frederic Piquionne
85' [5 - 0] Lilian Compan

"%c00092" 2 - 1 "%c00207"
26' [1 - 0] Acille Emana
34' [1 - 1] Laurent Courtois
61' [2 - 1] Thibault Giresse