18 turas: "Marseille" kyla į 6-ąją vietą © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 18-ojo turo rungtynės. Dar du mačai bus žaidžiami sekmadienio vakarą.

Galimybe bent laikinai sumažinti atsilikimą nuo šaštadienį nerungtyniavusio dabartinio čempionato lyderio "Lyon" klubo nepasinaudojo antroje vietoje žengianti "Auxerre" ekipa. Ji išvykoje turėjo pripažinti "Marseille" klubo pranašumą rezultatu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį "Marseille" pelnė pačioje rungtynių pradžioje - 2-ąją minutę tai padarė Mamadou Niangas. Po šios pergalės Marselio ekipa su 28 taškais iš 10-osios pozicijos pakilo į 6-ąją.

Tokiu pačiu rezultatu savo varžovams nusileido ir trečioje vietoje buvęs "Bordeaux" klubas. Bordo futbolininkai jau nuo 21-osios minutės buvo priversti žaisti dešimtyje ir po 43-ąją minutę pelnyto Ibrahimos Bangoura įvarčio turėjo pripažinti naujoko "Le Mans" pranašumą.

Pergalę po kelerių nesėkmingų rungtynių iš eilės pagaliau iškovojo sostinės "P.S.G" klubas, namuose po dviejų Pedro Pauletos įvarčių 2-0 įveikęs labai banguotai šį sezoną žaidžiantį "Rennes". Po šių rungtynių Pauleta su 12 įvarčių dar labiau įsitvirtino rezultatyviausių čempionato žaidėjų sąrašo viršūnėje, artimiausią persekiotoją Luigi Pieroni iš "Auxerre" ekipos lenkdamas net 5 įvarčiais.

Svarbią pergalę šiame ture iškovojo ir iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos pagaliau pakilo "Strasbourg" vienuolikė, išvykoje 1-2 įveikusi "Nancy" ekipą. Verta paminėti, jog Strasbūro futbolininkams tai buvo tik pirmoji pergalė šiemet.

Visi šeštadienio rumgtynių rezultatai:

"%c00094" 0 - 0 "%c00093"

"%c00092" 2 - 1 "%c00255"
6` [0 - 1] Sebastien Grax
45` [1 - 1] Bryan Bergougnoux
90` [2 - 1] Jeremy Mathieu

"%c00065" 1 - 1 "%c00096"
3` [1 - 0] Mickael Isabey
10` [1 - 1] Jung-Hwan Ahn

"%c00023" 2 - 0 "%c00067"
39` [1 - 0] Pedro Pauleta
63` [2 - 0] Pedro Pauleta

"%c00090" 1 - 0 "%c00026"
47` [1 - 0] Bakary Kone

56` Martian Robin ("Ajaccio") pašalintas iš aikštės

"%c00254" 1 - 2 "%c00034"
38` [0 - 1] Mickael Pagis (iš 11m.)
47` [1 - 1] Moncef Zerka
52` [1 - 2] Amara Diane

59` Yves Deroff ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 1 - 0 "%c00025"
2` [1 - 0] Mamadou Niang

"%c00098" 1 - 0 "%c00064"
43` [1 - 0] Ibrahima Bangoura

21` Fernando ("Bordeaux") pašalintas iš akštės