19 turas: netikėtas "Hamburg" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo žaidžiami šeši Vokietijos "Bundesliga" 19-tojo turo susitikimai.

Netikėtą nesėkmę patyrė "Hamburg", kurie išvykoje po atkaklios kovos 3-2 nusileido "Karlsruhe". Svečiai pirmavo 2-0 po Guerrero bei Benjamino įvarčių.

Tačiau jau netrukus rezultatas tapo lygus, kai pasižymėjo Sebastianas Freis ir Giovanni Federico. Na, o lemiamą įvartį pačioje mačo pabaigoje pelnė tas pats S.Freis.

Įdomi dvikova vyko Leverkuzene, kur vietos "Bayer" 2-4 pralaimėjo "Stuttgart". Jau mačo pradžioje puolėjas Mario Gomezas išvedė svečius į priekį. 51 minutę "Stuttgart" saugas Thomas Hitzlspergeris rezultatą padvigubino.

"Bayer" neprarado vilties ir po Steffano Kieslingo įvarčio rezultatą sušvelnino. Tačiau netrukus antrajį savo įvartį pelnė M.Gomezas ir rezultatas vėl tapo 3-1. 90 minutę "Bayer" naujokas Angelos Craristeas vėl sušvelnino rezultatą, tačiau tuoj pat įvarčiu atsakė ir "Stuttgart".

Pergales ture taip pat šventė "Wolfsburg" ir "Schalke", o mačuose tarp "Eintracht" - "Koln" ir tarp "Hoffenheim" - "Gladbach" užfiksuotos lygiosios.

Leverkuseno "Bayer" 2 - 4 "Stuttgart"
3' [0 - 1] Mario Gomez
51' [0 - 2] Thomas Hitzlsperger
67' [1 - 2] Steffan Kiessling
75' [1 - 3] Mario Gomez
90' [2 - 3] Angelos Charisteas
90' [2 - 4] Lukas Sinkiewicz (į savus vartus)

49' iš aikštės pašalintas Arturo Vidal ("Bayer")

Frankfurt "Eintracht" 2 - 2 "Koln"
33' [1 - 0] Marco Russ
57' [1 - 1] Milvoje Novakovic
63' [2 - 1] Martin Fenin
74' [2 - 2] Milvoje Novakovic (iš 11 metrų baudinio)

73' iš aikštės pašalintas Chris ("Eintracht")

"Karlsruhe" 3 - 2 "Hamburg"
7' [0 - 1] Juan Pablo Guerrero
48' [0 - 2] Collib Benjamin
49' [1 - 2] Sebastian Freis
53' [2 - 2] Giovanni Federico
90' [3 - 2] Sebastian Freis

76' iš aikštės pašalintas Mladen Petric ("Hamburg")
82' iš aikšts pašalintas Marco Engelhardt ("Karlsruhe")

"Gladbach" 1 - 1 "Hoffenheim"
44' [1 - 0] Alexander Baumjohann
89' [1 - 1] Welligton

Gelzenkirchno "Schalke" 1 - 0 Bremeno "Werder"
48' [1 - 0] Benedikt Howedes

"Wolfsburg" 2 - 0 "Bochum"
21' [1 - 0] Edin Dzeko
85' [2 - 0] Edin Dzeko