20 mln. eurų kainavęs "Barcelona" gynėjas: "Jei noriu ir parūkau"
Naujasis „Barcelona“ klubo gynėjas Jeremey Mathieu, kuris katalonams atsiėjo 20 mln. eurų, pareiškė, kad įpročio kartais užtraukti cigaretę nežada atsisakyti.

30 metų Prancūzijoje gimęs ir pastaruosius penkerius metus „Valencia“ klube praleidęs futbolininkas neatitinka „Barcelona“ gerbėjų lūkesčių dėl naujoko gynėjo pozicijoje.

Po šio pirkinio ne vienas „Barcos“ sirgalius kritikavo komandos vadovų sprendimą už 30 metų gynėją mokėti net 20 mln. eurų. Prie to prisidėjo ir žaidėjo praeitis, kuomet ispanų žurnalistai yra buvę nufotografavę sportininką rūkantį.

Vis dėlto, Ispanijos sostinės Madrido dienraštis „Marca“ rašo, kad J.Mathieu teigė, nesureikšminantis šio savo įpročio.

„Nerūkau dažnai, bet darau tai, kada noriu. Tai mano asmeninis reikalas. Svarbiausia yra tai, kas vyksta aikštėje, neužmirškite, kad bėgti aš tikrai nevengiu. Visada noriu tik geriausio savo komandai“, – sakė J.Mathieu.

Įdomu, kad „Barcelona“ klubas nuo praėjusių metų su Europos Komisija pradėjo prieš rūkymą nukreiptą kampaniją, o visame „Camp Nou“ stadione rūkyti draudžiama.

Ispanijos regioninis dienraštis „Superdeporte“ rašo, kad buvę J.Mathieu darbdaviai, „Valencia“ klubas, ne kartą bandė kovoti su prancūzo žalingu įpročiu. Tai daryta net pasitelkiant į pagalbą žaidėjo žmoną, tačiau vaisių nedavė.

Neseniai skandalą rūkydamas sukėlė Anglijos rinktinės ir Londono „Arsenal“ saugas Jackas Wilshere'as, į tokį skandalą įsipainiojęs jau antrą kartą.

15min.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė