20 turas: "Hertha" tampa lydere © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienio popietę vyko dar šešerios XX turo rungtynės.

Viena iš centrinių turo dvikovų vyko Berlyne, kur šeimininkai "Hertha" priėmė Miuncheno "Bayern" ekipą ir įveikė ją rezultatu 2-1.

9 minutę pirmasis pavojus kilo prie "Bayern" klubo vartų, kai "Hertha" puolėjas Andrejus Voroninas pavojingai perdavė kamuolį iš krašto, tačiau nė vienas iš futbolininko komandos draugų 'neuždarė' perdavimo.

Kiek vėliau šeimininkai turėjo puikią progą įmušti - saugas Dardai smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, bet kamuolį nuo vartų linijo sugebėjo atmušti "Bayern" žaidėjas Ze Roberto.

38 minutę pagaliau krito ir įvartis - po puikaus Patricko Eberto perdavimo, puolėjas A.Voroninas smūgiu galva nuginklavo svečių vartininką Rensingą.

Prasidėjus antram kėliniui, "Bayern" puolėjas Landonas Donovanas galėjo išlyginti rezultatą, bet jo smūgį atlaikė "Hertha" vartų sargas Jaroslavas Drobny.

61 minutę "Bayern" pasiekė savo tikslą - iš pradžių du svečių bandymus atmušė J.Drobny, tačiau trečiasis, Miroslavo Klose bandymas, buvo tikslus ir rezultatas tapo 1-1.

77 minutę "Hertha" pelnė antrajį įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, tapo lemiamu - Rafaelis puikiai perdavė kamuolį vis tam pačiam A.Voroniniui ir puolėjas pasinaudojo savo proga.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svarbią "Hertha" pergalę, kuri jiems leidžia bent jau iki kito pirmenybių turo būti pirmoje vietoje turnyrinėje lentelėje.

Berlyno "Hertha" 2 - 1 Miuncheno "Bayern"
38' [1 - 0] Andrey Voronin
61' [1 - 1] Miroslav Klose
77' [2 - 1] Andrey Voronin

"Bochum" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
18' [0 - 1] Kevin Kuranyi
44' [1 - 1] Mimoun Azaouagh
57' [2 - 1] Christoph Dabrowski

Frankfurto "Eintracht" 0 - 2 "Wolfsburg"
10' [0 - 1] Edin Dzeko
65' [0 - 2] Zvjezdan Misimovic 11

"Koln" 0 - 0 "Karlsruhe"

Bremeno "Werder" 1 - 1 "Gladbach"
77' [1 - 0] Claudio Pizarro
80' [1 - 1] Michael Bradley

"Hannover" 3 - 3 "Stuttgart"
5' [0 - 1] Mario Gomez
23' [0 - 2] Martin Lanig
44' [1 - 2] Jiri Stajner
45' [2 - 2] Jacek Krzynowek
85' [3 - 2] Mikael Forssell
87' [3 - 3] Thomas Hitzlsperger