20 turas: "Real" įsitvirtino antroje vietoje © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį vyko aštuonerios XX turo rungtynės.

Minimalią pergalę namuose iškovojo Madrido "Real" futbolininkai, kurie 1-0 įveikė La Korunijos "Deportivo" ekią.

Šeimininkai visą pirmą kėlinį kontroliavo žaidimą ir 40 pabaigoje pagaliau pelnė įvartį - Lassanas Diarra smūgiavo kamuolį į vartus iš už baudos aikštelė ribų, jį šiek tiek lietė Raulis ir to pakako, kad būtų pelnytas įvartis.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu "Deportivo" žaidėjo Felipe smūgiu, bet kamuolys atšokęs nuo virpsto paliko aikštės ribas. Kiek vėliau pavojingą smūgį atliko ir Lafita, tačiau Ikeras Casillasas buvo savo vietoje.

Rungtynių pabaigoje "Real" galėjo padvigubinti persvarą, bet iš pabėgęs vienas prieš vartininką Arjenas Robbenas nesugebėjo įmušti.

Gana netikėtą nesėkmę išvykoje patyrė "Valencia" ekipa, kuri 1-3 turėjo pripažinti "Mallorca" komandos pranašumą. Nugalėtojų gretose du įvarčius pelnė Jose Marinas ir dar vieną pridėjo Jose Luisas Martinas. "Valencia" gretose pasižymėjo Vicente.

Taškus prarado ir Madrido "Atletico", kurie mače su "Malaga" turėjo tenkintis lygiosiomis. Lygiosios taip pat užfiksuotos ir rungtynėse tarp "Valladolid" bei "Espanyol".

Triuškinamą pergalę džiaugėsi Madrido "Getafe" ekipa, mat ji namuose net 5-1 įveikė "Sportin Gijon". 'Hatt-tricką' nugalėtojų gretose atliko Roberto Soldado, po įvartį pridėjo Estabanas Granero ir Ikechukwu Uche.

"Mallorca" 3 - 1 "Valencia"
8' [1 - 0] José Manuel Jurado Marín
41' [2 - 0] Jose Luis Soler Marti (iš 11 metrų baudinio)
42' [3 - 0] José Manuel Jurado Marín
72' [3 - 1] Vicente

Madrido "Getafe" 5 - 1 "Sporting Gijon"
15' [1 - 0] Roberto Soldado
17' [2 - 0] Estaban Granero
45' [2 - 1] David Barral
57' [3 - 1] Roberto Soldado
70' [4 - 1] Ikechukwu Uche
72' [5 - 1] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)

"Almeria" 2 - 1 "Athletic Bilbao"
26' [1 - 0] Jose Bernal Ortiz
39' [2 - 0] Kalu Uche
65' [2 - 1] Joseba Del Olmo

"Valladolid" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"
41' [1 - 0] Henok Goitom
78' [1 - 1] Sergio Sanchez

"Malaga" 1 -1 Madrido "Atletico"
22' [1 - 0] Antonio Apono
44' [1 - 1] Johnny Heitinga

"Recreativo" 1 - 0 Sevilijos "Real Betis"
72' [1 - 0] Javier Gallego Camunas

"Sevilla" 0 - 2 Santandero "Racing"
24' [0 - 1] Cesar Navas
47' [0 - 2] Nikola Zigic

32' iš aikštės pašalintas Oscar Serrano ("Racing")

Madrido "Real" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"
40' [1 - 0] Raul