21 turas: Antroji iš eilės "Milan" nesėkmė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijoe sužaisti 21-ojo "Serie A" turo susitikimai. Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė čempionų titulą ginantis "Milan", namuose netikėtai nusileidęs "Bologna" ekipai ir dar labiau nutolęs nuo lygos lyderio "Juventus" klubo.

Italijos čempionams niekam nepavyko pramušti G.Pagliucos saugomų vartų, o vienintelį rungtynių įvartį pelnė "Bologna" saugas T.Locatelli. Savo varžovų pralaimėjimu pasinaudojo "Juve", išvykoje įveikusi autsaiderę "Atalanta" ir padidinusi persvarą prieš "Milan" iki 8 taškų.

Į trečiąją vietą pakilo nestabiliai žaidžiantis Milano "Inter", Sicilijoje C.Vierio dviejų įvarčių dėka laimėjęs prieš "Palermo". Viena poziciją į ketvirtą vietą nukrito "Udinese", kurios trečio pralaimėjimo iš eilės "kaltininkė" tapo "Parma".

Penktoje pozicijoje atsidūrė "Roma", sugebėjusi atsigauti po dviejų įvarčių deficito mače su "Messina" ir išplėšti pergalę trimis įvarčiais antrajame kėlinyje. Prasčiau sekėsi kitam miesto klubui "Lazio" - Romos ekipa iš pradžių pirmavo prieš "Reggina", tačiau vėliau likusi dešimtyje praleido du įvarčius, vieną jų pačioje rungtynių pabaigoje, ir taip pratęsė nesėkmių seriją.

Minimalias pergales namuose iškovojo "Cagliari" ir "Chievo" klubai, laimėję atitinkamai prieš "Fiorentina" ir "Livorno", o "Brescia" savo aikštėje nusileido "Lecce" ekipai. Vienintelės rungtynės pasibaigusios taikiai - "Sampdoria" ir "Siena" susitikimas.

Turnyrinė lentelė

21 turo rezultatai

"%c00068" 1 - 0 "%c00213"
31' [1 - 0] Simone Tiribocchi

Tomas Danilevičius žaidė nuo 68-os minutės

"%c00029" 1 - 0 "%c00063"
34' [1 - 0] Alberto Gilardino

"%c00062" 0 - 1 "%c00069"
27' [0 - 1] Tomas Locatelli

"%c00215" 1 - 2 "%c00038"
22' [0 - 1] Ruben Olivera
80' [0 - 2] Alessandro Del Piero (11m.)
90' [1 - 2] Lilian Thuram (į savo vartus)

"%c00079" 0 - 1 "%c00061"
15' [0 - 1] Axel Konan

Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00216" 1 - 0 "%c00143"
11' [1 - 0] Mauro Esposito

"%c00081" 2 - 1 "%c00019"
9' [0 - 1] Aparecido Cesar
71' [1 - 1] Emiliano Bonazzoli
90' [2 - 1] Gaetano De Rosa

35' Aparecido Cesar ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"%c00028" 3 - 2 "%c00214"
12' [0 - 1] Riccardo Zampagna
32' [0 - 2] Alessandro Parisi
56' [1 - 2] Francesco Totti
60' [2 - 2] Antonio Cassano
82' [3 - 2] Alessandro Mancini

"%c00070" 1 - 1 "%c00080"
66' [1 - 0] Simone Vergassola
78' [1 - 1] Fausto Rossini

"%c00200" 0 - 2 "%c00037"
5' [0 - 1] Christian Vieri
57' [0 - 1] Christian Vieri