21 turas: "Barca" ir toliau sunkiai sustabdoma © Eurofootball.lt
Savaitgalį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse vyko 21 turo rungtynės, kuriose didesnių staigmenų neužfiksuota - ir toliau ypač galingai rungtyniauja lyderė "Barcelona", o nuo pastarosios ekipos stengiasi neatsilikti "Real", tiesa čempionų titulą ginanti "Valencia" vėl nesugebėjo laimėti.

"Barca" savo jėgą patvirtino Sevilijoje, kur laimėjo mačą prieš vietos "Sevilla" triuškinama keturių įvarčių persvara. Septyniais taškais mažiau už katalonus turintis sostinės "Real" turėjo pavargti žymiai daugiau - prieš autsaiderę "Numancia" Madrido komanda laimėjo rezultatu 1-2, bet turi dėkoti 11 metrų baudinį atmušusiam vartininkui I.Casillasui.

Nuo "Real" septyniais taškais atsilieka trečioje vietoje esanti "Valencia", kuri sugebėjo atsigauti po dviejų "Bilbao Athletic" įmuštų įvarčių ir paskutinėje mačo dalyje išplėšė lygiąsias. Ketvirtoje vietoje vėl atsidūrė "Espanyol", sužaidęs lygiosiomis su Sevilijos "Betis", o į šeštą vietą pakilo "Villarreal", San Sebastjane sutriuškinęs "Real Sociedad".

Kitose rungtynėse pergales vienodais rezultatais 3-1 namuose iškovojo Madrido "Atletico", įveikęs "Albacete", ir "Mallorca" ekipa, laimėjusi prieš "Getafe". Savo aikštėje minimaliu skirtumu rungtynes prieš "Malaga" laimėjo "Zaragoza", tuo tarpu "Santander" ir "Levante" bei "Osasuna" ir "Deportivo" mačai baigėsi lygiosiomis.

Turnyrinė lentelė

21 turo rezultatai

"%c00017" 3 - 1 "%c00095"
11' [0 - 1] Francisco Rodriguez
20' [1 - 0] Fernando Torres
29' [2 - 1] Ariel Ibagaza
45' [3 - 1] Pablo Ibanez

"%c00107" 0 - 4 "%c00006"
48' [0 - 1] Samuel Eto'o
56' [0 - 2] Julio Baptista (į savo vartus)
59' [0 - 3] Ronaldinho
73' [0 - 4] Ludovic Giuly

"%c00102" 2 - 2 "%c00097"
27' [1 - 0] Ivan De la Pena 27
52' [1 - 1] Marcos Assuncao
81' [2 - 1] Raul Tamudo (11m.)
87' [2 - 2] Fernandez Fernando

"%c00021" 3 - 1 "%c00212"
9' [1 - 0] Fernandez Luis Garcia (11m.)
25' [1 - 1] Jorge Yordi
36' [2 - 1] Juan Arango 36
51' [3 - 1] Fernandez Luis Garcia

"%c00018" 1 - 1 "%c00089"
64' [1 - 0] Aguado Pablo Amo (į savo vartus)
86' [1 - 1] Gonzalez Sergio 86

"%c00005" 2 - 2 "%c00197"
45' [1 - 0] Francisco Javi Guerrero
53' [1 - 1] Ignacio Nacho
60' [1 - 2] Gomez Juanma
75' [2 - 2] David Aganzo (11m.)

73' Pablo Pinillos ("Levante"), 77' Juan Manuel Juanma ("Racing") pašalinti iš aikštės

"%c00091" 0 - 4 "%c00086"
57' [0 - 1] Diego Forlan
75' [0 - 2] Juan Roman Riquelme
81' [0 - 3] Diego Forlan
90' [0 - 4] Romero Jose Mari

"%c00108" 1 - 0 "%c00106"
15' [1 - 0] Ruben Cani 15

48' Patricio Edgar, 77' Sergio Duda (abu "Malaga") pašalinti iš aikštės

"%c00205" 1 - 2 "%c00003"
62' [0 - 1] David Beckham 62
83' [0 - 2] Michel Salgado 83
88' [1 - 2] Lopez-Cedron Miguel Angel

"%c00004" 2 - 2 "%c00039"
30' [0 - 1] Andoni Iraola (11m.)
59' [0 - 2] Santiago Ezquerro
73' [1 - 2] Mista
80' [2 - 2] Marco Di Vaio