21 turas: "Bayern" pavijo lyderį "Bayer" © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį įvyko šešerios XXI turo rungtynės.

Net aštuntąją pergalę iš eilės iškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, šįsyk išvykoje 3-1 įveikęs šalies dabartinius čempionus "Wolfsburg" ekipos futbolininkus.

Svečiai įvartį pelnė jau antrąją mačo minutę, kai po Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjo saugas Arjenas Robbenas. "Bayern" antrąjį įvartį pelnė 26-ąją minutę, o tiksliu smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Danielis van Buytenas.

Po didžiosios pertraukos svečiai pasižymėjo dar sykį, kai pirmasis prie kamuolio suskubęs aikštėje po keitimo pasirodęs Frankcas Ribery nuginklavo "Wolfsburg" vartininką Lenz.

Netrukus šeimininkai rezultatą galėjo sušvelninti, bet puolėjas Grafite nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Nepaisant to, puolėjas mače vis dėl pelnė įvartį, tačiau tai "Wolfsburg" ekipos neišgelbėjo nuo pralaimėjimo.

Du taškus prarado, bei "Bayern" save prisivyti leido, Leverkūzeno "Bayer" klubas, išvykoje 1-1 sužaidęs su "Bochum" ekipa. Lygiosiomis, tik rezultatu 3-3, baigėsi ir rungtynės tarp "Koln" ir "Hamburg" komandų.

„Wolfsburg“ 1 - 3 Miuncheno "Bayern"
2' [0 - 1] Arjen Robben
26' [0 - 2] Daniel van Buyten
57' [0 - 3] Franck Ribery
90' [1 - 3] Grafite

66' Grafite („Wolfsburg“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Koln“ 3 - 3 „Hamburg"
2' [0 - 1] Marcell Jansen
31' [1 - 1] Youssef Wasef Mohamad
36' [1 - 2] Mladen Petric
49' [1 - 3] Mladen Petric (iš 11 metrų baudinio)
75' [2 - 3] Milivoje Novakovic
88' [3 - 3] Adil Chihi

„Bochum“ 1 - 1 Leverkūzeno "Bayer"
45' [0 - 1] Eren Derdiyok
68' [1 - 1] Zlatko Dedic

„Freiburg“ 0 - 0 Gelzenkircheno „Schalke“

„Hoffenheim“ 2 - 1 „Hannover“
35' [1 - 0] Eduardo
40' [2 - 0] Sejad Salihovic (iš 11 metrų baudinio)
57' [2 - 1] Arouna Kone

„Nurnberg“ 1 - 2 „Stuttgart“
22' [0 - 1] Timo Gebhart
60' [1 - 1] Albert Bunjaku
87' [1 - 2] Roberto Hilbert