21 turas: Lyderiai iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate buvo sužaista dešims 21-ojo turo susitikimų, kuriuose pergales iškovojo visos penkios pirmaujančios ekipos.

Čempionate ir toliau pirmauja "Lyon" futbolininkai, kurie artimiausius persekiotojus lenkia 6 taškais. Šį savaitgalį "Lyon" savo stadione 2-0 palaužė "Metz" pasipriešinimą. Abu įvarčius Lijono futbolininkai pelnė per paskutinias 10 rungtynių minučių.

Antroje vietoje žengiantis "Lille" klubas šiame ture išvykoje 1-3 įveikė "Bordeaux" ekipą ir toliau kvepuoja į nugarą "Lyon".

Įspūdingą pergalę šeštadienį iškovoje trečioje pozicijoje esantis "Monaco" klubas, namuose net 5-2 sutriuškinęs naujokę "Caen" vienuolikę. Du įvarčius monakiečiams pelnė Mohamedas Kallonas (%p01347).

Nepasisekė Edgaro Jankausko "Nice" ekipai, kuri išvykoje turėjo pripažinti pastaruoju metu vis galingiau rungtyniaujančio "Marseille" pranašumą rezultatu 2-0. Jankauskas žaidė visą antrąjį kėlinį ir turėjo puikią progą pasižymėti.

Vėl nulinėmis lygiosiomos sužaidė sostinės "P.S.G" klubas, šį kartą nesugebėjęs įveikti "Toulouse" vienuolikės. Nuo 72-osios minutės Paryžiaus ekipa turėjo rungtyniauti dešimtyje, kadangi už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas klubo legionierius iš Albanijos Lorikas Cana (%p00309).

Turnyrinė lentelė

Visi 21-ojo turo rezultatai:

"%c00026" 1 - 0 "%c00031"
43' [1 - 0] Mamadou Seck

"%c00064" 1 - 3 "%c00094"
1' [0 - 1] Mathieu Debuchy
44' [0 - 2] Philippe Brunel
81' [0 - 3] Johan Audel
84' [1 - 3] Marouane Chamakh

"%c00093" 0 - 1 "%c00207"
20' [0 - 1] Rafic Saifi

"%c00055" 2 - 0 "%c00096"
84' [1 - 0] Juninho
87' [2 - 0] Bryan Bergougnoux

"%c00036" 5 - 2 "%c00206"
7' [1 - 0] Mohamed Kallon
33' [1 - 1] Cyrille Wtier
36' [2 - 1] Maicon
42' [3 - 1] Javier Saviola
50' [4 - 1] Mohamed Kallon (iš 11m.)
80' [5 - 1] Jaroslav Plasil
90' [5 - 2] Sebastian Mazure

"%c00066" 0 - 2 "%c00067
30' [0 - 1] Claudiu Keseru
62' [0 - 2] Nicolas Savinaud (iš 11m.)

"%c00023" 0 - 0 "%c00092"
73' Lorik Cana ("P.S.G") pašalintas iš aikštės

"%c00034" 1 - 1 "%c00146"
9' [1 - 0] Mamadou Niang
32' [1 - 1] Vincent Hognon

"%c00071" 2 - 0 "%c00090"
3' [1 - 0] Peguy Luyindula
14' [2 - 0] Peguy Luyindula

"%c00025" 2 - 0 "%c00065"
67' [1 - 0] Kanga Akale
84' [2 - 0] Luigi Pieroni

73' Souleymane Diawara ("Sochaux") pašalintas iš aikštės