21 turas: pergales šventė favoritai © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienio vakarą vyko trejos XXI turo rungtynės, kuriuose pergalės šventė favoritėmis laikytos komandos.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo Madrido "Real" klubas, rezultatu 3-0 įveikęs Barselonos "Espanyol" ekipą. Šeimininkai sužaidus 6 minutes jau buvo priekyje, kai po Estebano Granero baudos smūgio, įvartį galva pelnė Sergio Ramosas.

Antrąjį įvartį "Real" pelnė mače sužaidus pusvalandį - Raulio smūgį galvą atrėmė svečių vartininkas Carlosas Kameni, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo brazilas Kaka. Besibaigiant pirmajam kėliniui šansų dar sykį įmušti turėjo tas pats Kaka bei Raulis, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Antrajame rungtynių kėlinyje "Real" ir toliau kontroliavo žaidimą bei savo pranašumą įrodė įmušdamia trečiąjį mačo įvartį. Jau pačioje susitikimo pabaigoje pasižymėjo po traumos atsigavęs puolėjas Gonzalo Higuainas, kuris puikiai suklaidino varžovą, paskui ir vartininką C.Kameni, bei į tuščius vartus pasiuntė kamuolį.

Kiek anksčiau vykusiose rungtynėse tris taškus namuose iškovojo ir lyderė "Barcelona", 2-1 nugalėjusi Madrido "Getafe" klubą. Katalonų lyderis Lionelis Messi sužaidus šešias minutes jau išvedė savo ekipą į priekį.

Šeimininkai sužaidus apie 30 minučių liko dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Gerardas Pique. Nepaisant to, "Barca" 64-ąją minutę padvigubino rezultatą, kai tiksliu L.Messi perdavimu pasinaudojo Xavi.

"Getafe" viltys dar atgijo pačioje mačo pabaigoje, kai už pražangą baudos aikštelėje dar vieną raudoną kortelę išvydo šeimininkų žaidėjas, šįsyk tai buvo Rafa Marquezas. Tuo tarpu Roberto Soldado sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. Tačiau laiko buvo per mažai ir "Barcelona" šventė dar vieną perglalę.

Madrido "Real" 3 - 0 Barselonos "Espanyol"
5' [1 - 0] Sergio Ramos
30' [2 - 0] Kaka
90' [3 - 0] Gonzalo Higuain

"Barcelona" 2 - 1 Madrido "Getafe"
6' [1 - 0] Lionel Messi
67' [2 - 0] Xavi
90' [2 - 1] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)

26' iš aikštės pašalintas Gerard Pique ("Barcelona")
90' iš aikštės pašalintas Rafael Marquez

"Valencia" 2 - 0 "Valladolid"
8' [1 - 0] Ever Banega
29' [2 - 0] David Villa