22 turas: Lyderiai barsto taškus © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje buvo žaidžiamos 22-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai, po kurių taškus prarado beveik visi lyderiai.

Čempionate tebepirmaujantis ir dar vieno čempionų titulo siekiantis "Lyon" klubas namuose priėmė nesėkmingai ir labai banguotai šiemet žaidžiančią "Saint-Etienne" ekipą ir nesugebėjo šios įveikti - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1. Svečiai šiame mače pirmieji pelnė įvartį, kai 50-ąją minutę pasižymėjo Kevinas Mirallas, tačiau vos po trijų minučių Juninho rezultatą išlygino ir toks jis išsilaikė iki rungtynių pabaigos.

Šiuo lyderiu suklupimu nesugebėjo pasinaudoti antroje vietoje žengiantis ir vos vieno taško deficitą turintis "Bordeaux" klubas. Bordo futbolininkai šiame ture susitiko su "Lille" ekipa ir rungtynes baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. Šeimininkai pirmavo po 15-ąją minutę pelnyto Davido Belliono įvarčio, tačiau natrajame kėlinyje "Lille" įmušė du įvarčius be atsako ir tik Yoanno Gourcuffo tikslus smūgis 60-ąją minutę leido "Bordeaux" iškovoti tašką.

Du taškus šiame ture taip pat prarado "Rennes" ekipa, savo rungtynes su "Toulouse" vienuolike baigusi lygiosiomis 0-0, o tuo tarpu dėl aukščiausiu vietu kovoti ketinantis "Marseille" klubas kiek netikėtai turėjo pripažinti autsaiderio "Sochaux" pranašumą rezultatu 1-0.

Šiais favoritų kluptelėjimais puikiai pasinaudojo Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Caen" vienuolikę ir pakilęs į 3-ąją turnyrinės lentelės vietą. Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė puolimo lyderiai GUillaume Hoarau ir Pegguy Luyindula.

22-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 1 - 1 "%c00146"
50` [0 - 1] Kevin Mirallas
53` [1 - 1] Juninho

53` Frederic Piquionne ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00064" 2 - 2 "%c00094"
15` [1 - 0] David Bellion
48` [1 - 1] Ludovic Obraniak
57` [1 - 2] Adil Ramy
60` [2 - 2] Yoann Gourcuff

"%c00065" 1 - 0 "%c00071"
24` [1 - 0] Mevlut Erdinc

"%c00023" 2 - 0 "%c00206"
48` [1 - 0] Guillaume Hoarau
58` [2 - 0] Pegguy Luyindula

"%c00025" 0 - 0 "%c00293"

"%c00366" 2 - 3 "%c00254"
12` [1 - 0] Amadou Alassane
16` [1 - 1] Julien Feret
31` [1 - 2] Jonathan Brisot
90` [2 - 2] Amadou Alassane
90` [2 - 3] Landry N`Guemo

"%c00098" 0 - 2 "%c00066"
53` [0 - 1] Yoahann Poulard
66` [0 - 2] Frederic Da Rocha

"%c00036" 1 - 0 "%c00367"
67` [1 - 0] Alexandre Licata

"%c00306" 1 - 0 "%c00090"
77` [1 - 0] Gregory Pujol

"%c00067" 0 - 0 "%c00092"