22 turas: netikėtas "Bayern" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos septynios XXII turo rungtynės.

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė šalies čempionai Miuncheno "Bayern", kurie 1-2 turėjo pripažinti "Koln" ekipos pranašumą.

Pirmieji įvartį pelnė šeimininkai, tačiau jis nebuvo įskaitytas, mat mačo arbitras užfiksavo, kad Miroslavas Klose tuo metu buvo nuošalėje.

Vos po dešimties minučių krito dar vienas įvartis, bet jau į "Bayern" vartus - Nemanja Vucicevic perdavė kamuolį į priekį Fabrice Ehretui ir pastarasis pabėgo nuo varžovų gynėjų bei permėtė kamuolį per vartininką Rensingą.

Jau netrukus "Koln" sugebėjo persvarą padidinti - po to paties N.Vucicevic perdavimo iš krašto, Danielis Brosinski niekeno netrukdomas, tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

"Bayern" ir pirmoje kėlinio pabaigoje, ir visą antrą kėlinį bandė kurti pavojingas atakas, bet dažniausia pritrūkdavo elementaraus tikslumo.

Pagaliau savo tikslą "Bayern" pasiekė 84 minutę, kai po tolimo Hamito Altintopo perdavimo, į baudos aikštelę atėjęs gynėjas Danielis van Buytenas smūgiu galva pelnė įvartį.

Kiek vėliau Markas van Bommelis dar bandė išplėšti komandai lygiąsias, tačiau epizode puikiai sužaidė "Koln" vartininkas. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svečių ekipos pergalę, rezultatu 2-1.

Turnyro lydere vėl tapo "Hoffenheim", nepaisant to, jog mačas prieš "Stuttgart" baigėsi lygiosiomis 3-3. Demba Ba įvartis išvedė svečius į priekį, tačiau per penkias minutes "Stuttgart" pelnė du įvarčius ir jau jie buvo priekyje.

Visgi dar kėlinio pabaigoje tas pats puolėjas D.Ba rezultatą išlygino. 63 minutę dar vieną įvartį pelnė Mario Gomezas ir šeimininkai vėl buvo priekyje, bet jau po kelių minučių, po dar vieno D.Ba tikslaus smūgio, "Hoffenheim" rezultatą išlygino.

Nesėkmę šiame ture patyrė Berlyno "Hertha" klubas, kuris išvykoje 1-2 pralaimėjo "Wolfsburg". Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo puolėjas Edinas Dzeko, o pralaimėjusiems įvartį pelnė Santosas Cicero.

Miuncheno "Bayern" 1 - 2 "Koln"
22' [0 - 1] Fabrice Ehret
34' [0 - 2] Daniel Brosinski
84' [1 - 2] Daniel van Buyten

"Arminia Bielefeld" 1 - 1 "Bochum"
30' [0 - 1] Diego Klimowicz
83' [1 - 1] Andre Mijatovic

86' iš aikštės pašalintas Diego Klimowicz ("Bochum")

"Gladbach" 3 - 2 "Hannover"
36' [1 - 0] Alexander Baumjohann
43' [2 - 0] Marko Marin
53' [2 - 1] Sergio Pinto
77' [2 - 2] Bastian Schulz
83' [3 - 2] Oliver Neuville

"Cottbus" 2 - 1 Bremeno "Werder"
46' [0 - 1] Hugo Almeida
51' [1 - 1] Ivica Iliev
90' [2 - 1] Dimitar Rangelov

"Karlsruhe" 0 - 1 Frankfurto "Eintracht"
54' [0 - 1] Cesar Alves Dos Santos Caio

"Stuttgart" 3 - 3 "Hoffenheim"
24' [0 - 1] Demba Ba
26' [1 - 1] Jeronimo Cacau
31' [2 - 1] Mario Gomez
45' [2 - 2] Demba Ba
63' [3 - 2] Mario Gomez
67' [3 - 3] Demba Ba

"Wolfsburg" 2 - 1 Berlyno "Hertha"
62' [0 - 1] Santos Cícero
71' [1 - 1] Edin Dzeko
84' [2 - 1] Edin Dzeko