22 turas: svarbi "Hertha" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadinio popietę vyko dar penkerios Vokietijos "Bundesliga" čempionato 22 turo kovos.

Svarbią pergalę, kuri leido bent jau laikinai tapti pirmenybių lydere, iškovojo Berlyno "Hertha", namuose 2-1 įveikusi "Gladbach" klubą.

Šeimininkai į priekį įsiveržė 28 mačo minutę, kai pasižymėjo klubo puolėjas Andrėjus Voroninas. Prieš pat pertrauką, "Hertha" saugas Pal Dardai tiksliu smūgiu komandos rezultatą padvigubino.

Rezultatą sušvelninti "Gladbach" pavyko tik 69 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Michaelis Bradley. Tačiau tai buvo viskas, ką svečiai sugebėjo nuveikti. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Hertha" ekipos pergalę 2-1.

Svarbius taškus iškovojo ir "Schalke", kuri išvykoje 2-1 palaužė Frankfurto "Eintracht". Įvarčius nugalėtojams pelnė gynėjas Rafinha bei Heiko Westermannas, tuo tarpu šeimininkų gretose pasižymėjo Michaelis Finkas.

Pergales šiame ture taip pat iškovojo namuose žaidžiusios "Hannover" ir "Bochum" ekipos. O mačas Dortmunde, tarp vietos "Borussia" ir "Hoffenheim" klubų baigėsi lygiosiomis 0-0.

Dortmundo "Borussia" 0 - 0 "Hoffenheim"

Berlyno "Hertha" 2 - 1 "Gladbach"
28' [1 - 0] Andrey Voronin
44' [2 - 0] Pal Dardai
69' [2 - 1] Michael Bradley (iš 11 metrų baudinio)

"Hannover" 1 - 0 Leverkuzeno "Bayer"
33' [1 - 0] Arnold Bruggink

Frankfurto "Eintracht" 1 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
39' [0 - 1] Márcio Rafinha
81' [1 - 1] Michael Fink
83' [1 - 2] Heiko Westermann

"Bochum" 3 - 2 "Cottbus"
2' [0 - 1] Ivica Iliev
11' [1 - 1] Joel Epalle
50' [1 - 2] Emil Gabriel Jula
54' [2 - 2] Christian Fuchs
79' [3 - 2] Marc Pfertzel (iš 11 metrų baudinio)