22 turas: "Wolfsburg" kyla į pirmą ketvertą © Eurofootball.lt
Sekmadienį vyko dar trejos Vokietijos "Bundesliga" čempionato 22 turo kovos, kuriuose ne itin sekėsi namuose žaidusioms ekipoms.

Dar vieną puikią pergalę iškovojo "Wolfsburg" ekipa, kuri šįsyk išvykoje laimėjo prieš vieną pirmeybių lyderių "Hamburg" klubą.

Pirmasis įvartis krito jau 12 minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo svečių puolėjas Grafite. Sužaidus dar dvylikai minučių rezultatas padvigubėjo, kai tas pats Grafite realizavo 11 metrų baudinį.

Šeimininkai rezultatą sušvelnino tik 73 minutę, kai įvartį pelnė komandos puolėjas Guerrero. Tačiau jau po kelių minučių Edinas Dzeko pelnė trečiajį "Wolfsburg" įvartį ir taip įtvirtino savo ekipos pergalę.

Ir toliau čempionate nesiseka šalies čempionui Miuncheno "Bayern" klubui, kuris šįsyk nors turėjo vieno žaidėjo persvarą didžiąją mačo dalį, neugebėjo įveikti Bremeno "Werder" klubo. Atkaklios rungtynės baigėsi be įvarčių 0-0.

Paskutinėse dienos rungtynėse, pergalę šventė "Stuttgart", kuri išvykoje 2-0 įveikė "Karlsruhe". Įvarčius nugalėtojams pelnė Elsonas bei Sami Khedira.

Bremeno "Werder" 0 - 0 Miuncheno "Bayern"

15' iš aikštės išvytas Naldo ("Werder Bremen")

"Hamburg" 1 - 3 "Wolfsburg"
12' [0 - 1] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
24' [0 - 2] Grafite
73' [1 - 2] Juan Pablo Guerrero
76' [1 - 3] Edin Dzeko

"Karlsruhe" 0 - 2 "Stuttgart"
50' [0 - 1] Elson
88' [0 - 2] Sami Khedira