23 turas: "Hertha" tolsta nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienio popietę vyko šešerios 23-ojo turo kovos.

Nuo persekiotojų šiek tiek atitrūko čempionato lyderė Berlyno "Hertha", kuri išvykoje 3-1 įveikė "Cottbus" klubo futbolininkus.

Įdomu tai, jog visus įvarčius nugalėtojų gretose pelnė vienas žmogus, tai itin puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis puolėjas Andrejus Voroninas. Pralaimėjusių gretose paguodos įvartį pelnė Atanas Cagdas.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern", kuris net 5-1 sutriuškino "Hannover" ekipą.

Visgi mače pirmieji įvartį pelnė svečiai, tai 15 minutę padarė Jiri Stajneris. Tačiau jau po penkių minučių tiksliu smūgiu atsakė "Bayern" gynėjas Danielis van Buytenas ir rezultatas tapo lygus.

Dar po penkių minučių šeimininkai jau buvo priekyje, kai pasižymėjo puolėjas Miroslavas Klose. 34 minutę šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą, mat įvartį pelnė Hamitas Altintopas.

73 minutę "Bayern" pelnė ir dar vieną įvartį, kai pasižymėjo puolėjas Lukasas Podolskis. Na, o "Hannover" ekipos triuškinimą mačo pabaigoje užbaigė tikslus Martino Demichelio smūgis.

Pergales ture taip pat iškovojo "Stuttgart", "Wolfsburg" ir "Gladbach". Tuo tarpu mačas tarp "Hoffenheim" ir "Werder" baigėsi be įvarčių.

Miuncheno "Bayern" 5 - 1 "Hannover"
15' [0 - 1] Jiri Stajner
20' [1 - 1] Daniel van Buyten
25' [2 - 1] Miroslav Klose
34' [3 - 1] Hamit Altintop
73' [4 - 1] Lukas Podolski
89' [5 - 1] Martin Demichelis

"Gladbach" 4 - 1 "Hamburg"
24' [1 - 0] Rob Friend
29' [1 - 1] Mladen Petric
42' [2 - 1] Tobias Levels
54' [3 - 1] Roel Brouwers
65' [4 - 1] Marko Marin (iš 11 metrų baudinio)

"Cottbus" 1 - 3 Berlyno "Hertha"
21' [1 - 0] Atan Cagdas
34' [1 - 1] Andrey Voronin
44' [1 - 2] Andrey Voronin
89' [1 - 3] Andrey Voronin

"Hoffenheim" 0 - 0 Bremeno "Werder"

"Stuttgart" 2 - 1 Dortmundo "Borussia"
10' [1 - 0] Falcao da Silva Elson
52' [1 - 1] Nelson Valdez
62' [2 - 1] Mario Gomez

"Wolfsburg" 1 - 0 "Karlsruhe"
38' [1 - 0] Edin Dzeko