23 turas: "Lyon" po truputi tolsta © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 23-ojo turo susitikimai, po kurių savo situaciją kovoje dėl čempionų titulo vėl pasigerino "Lyon" klubas.

Čempionų titulą ginantys "Lyon" futbolininkai sekmadienį Nicoje susitiko su vietos "Nice" ekipa ir įveikė šią rezultatu 1-3. Svečiai jau pirmajame kėlinyje po Jeano Makouno ir Karimo Benzema įvarčių pirmavo 0-2 ir tiks paskutinę kėlinio minutę Onyekachi Opamui pavyko rezultatą sušvelninti. Vis tik, antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo Jeanas Makounas, o savo ruožtu du "Nice" žaidėjai prieš save išvydo raudonas korteles, taip paskandindami menkiausias savo ekipos viltis dar pakovoti šiame mače.

Iki tol lyderiams į nugarą kvėpavęs ir vos vienu tašku atsilikęs "Bordeaux" klubas šiame ture nebesugebėjo išlaikyti tokio tempo ir turėjo pripažinti "Marseille" ekipos pranašumą rezultatu 1-0. Vienintelį mačo įvartį 57-ąją minutę pelnė į savo vartus kamuolį pasiuntęs Marouane`as Chamakhas. Po šios pergalės "Marseille" žengia 4-oje turnyrinės lentelės vietoje ir vos vienu tašku atsilieka nuo antroje pozicijoje esančių "Bordeaux" futbolininkų.

Šiuo "Bordeaux" kluptelėjimu pasinaudojo ir juos prisivijo Paryžiaus "P.S.G" klubas, išvykoje nepasigailėjęs "Nantes" ekipos ir sutriuškinęs šią rezultatu 1-4. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ludovicas Giuly, po vieną pridėjo Stephane Sessegnonas ir Pegguy Luyindula, o šeimininkų gretose paguodos įvartį pelnė Djemelis Abdounas.

Net į 7-ąją poziciją po šio turo nusirito netikėtą nesėkme mače prieš "Le Havre" patyręs "Rennes" klubas, dar visai neseniai žengęs antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tiesa, net ir žengiant 7-oje pozicijoje nuo antrosios vietos "Rennes" skiria vos 4 taškai.

23-ojo turo rezultatai:

"%c00090" 1 - 3 "%c00055"
17` [0 - 1] Jean Makoun
26` [0 - 2] Karim Benzema
45` [1 - 2] Onyekachi Opam
79` [1 - 3] Jean Makoun

56` Julien Sable ("Nice") pašalintas iš aikštės
84` Pereira de Mello Adeilson ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 1 - 0 "%c00064"
57` [1 - 0] Marouane Chamakh (į savo vartus)

"%c00367" 0 - 0 "%c00306"

"%c00066" 1 - 4 "%c00023"
11` [0 - 1] Ludovic Giuly
20` [0 - 2] Pegguy Luyindula
35` [1 - 2] Djemel Abdoul (iš 11m.)
48` [1 - 3] Ludovic Giuly
70` [1 - 4] Stephane Sessegnon

"%c00366" 1 - 0 "%c00067"
90` [1 - 0] Amadou Alassane

"%c00293" 1 - 1 "%c00036"
19` [0 - 1] Yohan Mollo
57` [1 - 1] Fabrice Abriel

"%c00254" 0 - 2 "%c00025"
37` [0 - 1] Cedric Hengbart
52` [0 - 2] Ireneusz Jelen

"%c00146" 3 - 2 "%c00206"
2` [0 - 1] Mouhamadou Dabo (į savo vartus)
64` [1 - 1] Batefimbi Gomis
67` [2 - 1] Araujo Ilan
72` [3 - 1] Araujo Ilan
89` [3 - 2] Steve Savidan

"%c00092" 2 - 0 "%c00098"
42` [1 - 0] Moussa Sissoko
80` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

"%c00094" 3 - 2 "%c00065"
32` [0 - 1] Romain Pitau
40` [0 - 2] Vaclav Sverkos
59` [1 - 2] Pierre Alain Frau
74` [2 - 2] Robert Vittek
88` [3 - 2] Eden Hazard