23 turas: "Rennes" įveikė lyderį "Bordeaux" © Eurofootball.lt
Prancūzijoje šeštadienį vyko septynerios šalies "Ligue 1" čempionato XXIII turo rungtynės.

Penktąjį pralaimėjimą šalies pirmenybėse patyrė dabartinis lyderis bei čempionų titulą ginantis "Bordeaux" klubas, išvykoje 2-4 nusileidęs "Rennes" ekipai.

Šeimininkai iškart pribloškė varžovus, mat į priekį išsiveržė sužaidus vos 3 minutes, o dar po penkiolikos minučių, dėka Jimmy Briando realizuoto 11 metrų baudinio, rezultatas tapo jau 2-0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Ismaelis Bangoura pasiuntė kamuolį į apatinį "Bordeaux" vartų kampą ir rezultatas tapo jau 3-0. Tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti - 64-ąją minutę Gouffranas smūgiu galva rezultatą sušvelnino iki 1-3, o dar po kelių minučių Wendelas pasižymėjo puikiu baudos smūgiu.

"Bordeaux" ėmė spausti šeimininkus, tačiau "Rennes" netrukus pelnė ketvirtąją įvartį, kai suklaidinęs kelis varžovus, puolėjas Asamoah Gyanas nuginklavo svečių vartininką. "Rennes" pergalingą rezultatą išlaikė iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

„Rennes“ 4 - 2 „Bordeaux“
3' [1 - 0] Sylvain Marveaux
17' [2 - 0] Jimmy Briand (iš 11 metrų baudinio)
48' [3 - 0] Ismael Bangoura
64' [3 - 1] Yoann Gouffran
68' [3 - 2] Wendel
78' [4 - 2] Asamoah Gyan

„Grenoble“ 5 - 0 „Auxerre“
8' [1 - 0] Daniel Ljuboja
10' [2 - 0] Nassim Akrour
36' [3 - 0] Daisuke Matsui
42' [4 - 0] Nassim Akrour
53' [5 - 0] Daisuke Matsui

„Sochaux“ 1 - 1 „Nancy“
32' [0 - 1] Issiar Dia
52' [1 - 1] Stephane Dalmat

„PSG“ 0 - 3 „Lorient“
23' [0 - 1] Marama Vahirua (iš 11 metrų baudinio)
26' [0 - 2] Kevin Gameiro
36' [0 - 3] Morgan Amalfitano

„Nice“ 1 - 1 „Lille“
15' [1 - 0] Chaouki Ben Saada
75' [1 - 1] Tulio de Melo

„Lens“ 2 - 1 „Le Mans“
30' [1 - 0] Kevin Monnet-Paquet
49' [2 - 0] Eduardo
83' [2 - 1] Modibo Maiga

„Boulogne“ 0 - 2 „Montpellier“
27' [0 - 1] Souleymane Camara
90' [0 - 2] Victor Hugo Montano