23 turas: užtikrinta "Marseille" pergalė namuose © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate sekmadienį vyko trejos paskutinės XXIII turo rungtynės.

Gana užtikrintą pergalę namuose iškovojo "Marseille" klubas, rezultatu 5-1 įveikęs "Valenciennes" ekipos futbolininkus. Šeimininkai per pirmąjį kėlinį dusyk pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Iš pradžių 33 minutę po puikaus Hatemo Ben Arfos perdavimo kulnu pasižymėjo saugas Lucho Gonzalezas, o kiek vėliau po jau L.Gonzalezo perdavimo įvartį pelnė ir puolėjas Brandao.

Po didžiosios pertraukos "Marseille" nemažino apsukų ir pelnė dar vieną įvartį, kai smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Benoit Cheyrou. Svečiai į tai atsakė tiksliu Carloso Sanchezo smūgiu galva.

Tačiau šeimininkams ketvirtąjį įvartį 76-ąją minutę puikiu smūgiu dar pelnė Matthieu Valbuena, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo ir Mamadou Niangas.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo ir "St.Etienne" ekipa, net 3-0 įveikusi "Monaco". Tuo tarpu nulinėmis lygiosiomis baigėsi mačas tarp "Toulouse" ir "Lyon" ekipų.

"Marseille" 5 - 1 "Valenciennes"
33' [1 - 0] Lucho Gonzalez
43' [2 - 0] Brandao
53' [3 - 0] Benoit Cheyrou
65' [3 - 1] Carlos Sanchez
76' [4 - 1] Matthieu Valbuena
90' [5 - 1] Mamadou Niang

"Touloise" 0 - 0 "Lyon"

68' iš aikštės pašalintas Jean Makoun ("Lyon")

"St.Etienne" 3 - 0 "Monaco"
13' [1 - 0] Blaise Matuidi
75' [2 - 0] Gonzalo Bergessio
90' [3 - 0] Emmanuel Riviere