24 turas: dar viena lyderio "Bordeaux" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate buvo žaidžiami paskutiniai trys 24 turo susitikimai.

Skirtumą iki trijų taškų nuo artimiausio persekiotojo vėl padidino "Bordeaux" ekipa, kuri namuose 3-1 įveikė "St.Etienne" klubą. Šeimininkai priekyje buvo 12 minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo Marouane Chamakhas.

28-ąją minutę rezultatas padvigubėjo, mat tiksliu baudos smūgiu pasižymėjo Wendelas. Nepaisant to, svečiai iki pertraukos po Bakary Sako įvarčio rezultatą sugebėjo sušvelninti.

Antrajame kėlinyje svečiai turėjo idealią progą rezultatą iš išlyginti, bet puolėjas Gonzalo Bergessio nepasinaudojo galimybe pelnyti įvartį nuo 11 metrų atžymos.

Tuo tarpu "Bordeaux" pasinaudojo varžovų klaida ir netrukus pelnė trečiąjį įvartį, kai dėka tikslaus Gouffrano perdavimo antrą kartą pasižymėjo Wendelas.

"Bordeaux" 3 - 1 "St.Etienne"
12' [1 - 0] Marouane Chamakh
28' [2 - 0] Wendel
44' [2 - 1] Bakary Sako
78' [3 - 1] Wendel

72' Gonzalo Bergessio ("St.Etienne") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Lorient" 1 - 1 "Toulouse"
56' [1 - 0] Kevin Gameiro
78' [1 - 1] Daniel Omoya Braaten

'Auxerre" 1 - 0 "Rennes"
42' [1 - 0] Ireneusz Jelen