24 turas: I lygoje pretendentų ratas siaurėja © Eurofootball.lt
Po šeštadienį įvykusių I lygos 24 turo susitikimų Kauno "Rodiklis" ir Alytaus "Alytis" padidino atotrūkį nuo artimiausių konkurentų ir liko vieninteliais realiais pretendentais į 2007 metų I lygos nugalėtojų titulą.

Pirmoje turnyrinės lentelės vietoje išliko "Rodiklis", net 4-1 įveikęs Pakruojo "Kruoją". Trečiadienį tik po atkaklios kovos LFF taurės aštuntfinalyje nusileidę Marijampolės "Sūduvai", kauniečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, o antrojo kėlinio pradžioje atgijusias "Kruojos" viltis užgesino dar du taiklūs "Rodiklio" žaidėjų smūgiai.

Centrinėje turo dvikovoje Kėdainių "Nevėžis", dėl traumų ir geltonų kortelių netekęs kelių pagrindinės sudėties žaidėjų, Alytuje nusileido "Alyčiui" ir praktiškai pasitraukė iš kovos dėl pirmosios vietos. Likus trims turams kėdainiečiai nuo pirmaujančio "Rodiklio" atsilieka jau 7 taškais.

Tuo tarpu komandos veterano S.Laibinio įvarčio dėka tris taškus į savo sąskaitą įsirašę alytiškiai ir toliau persekioja kauniečius. Dvi pirmaujančias komandas skiria tik du taškai, o priešpaskutiniame ture dar laukia tiesioginė akistata Kaune.

Gargžduose vykusi "Bangos" ir "Lietavos" dvikova baigėsi be įvarčių. Tokia rungtynių baigtis palanki jonaviečiams - jie išlaikė turėtą keturių taškų persvarą ir geresnes galimybes finišuoti penktoje vietoje.

Skirtingai nei praėjusiame ture kur kas atkakliau vyko dėl 7-12 vietų kovojančių komandų dvikovos. Visgi sėkmė šypsojosi pirmaujančioms komandoms. "LKKA ir Teledema" savo aikštėje 2-1 įveikė Klaipėdos "Glestum", o "Kauno jėgeriai" tokiu pat rezultatu palaužė Ukmergės "Vilkmergės" pasipriešinimą. Beje, abejose rungtynėse intrigą "sukūrė" patys aikščių šeimininkai. "Studentai" jau rungtynių pradžioje pasiuntė kamuolį į savo vartus, o "Kauno jėgerių" rezultatyviausias žaidėjas P.Smaryginas, komandai pirmaujant 1-0, nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Pirmenybių autsaiderių dvikovoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios. Nors iki sezono pabaigos neteko komandos lyderio S.Tarozos (už smūgį teisėjui per praėjusio turo susitikimą su "LKKA ir Teledema" tauragiškis diskvalifikuotas 5 rungtynėms), Tauragės "Tauro ir Erros" futbolininkai jau per pirmas keturias minutes dviem taikliais smūgiais pasiuntė Anykščių "Anykščius" į nokdauną.

Visgi anykštėnai dar pirmajame kėlinyje sugebėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti šiame susitikime. Tarp Tauragės ir Anykščių komandų vis tas pats penkių taškų intervalas, o žinant, jog anykštėnams liko dvikovos su abiem kauniečių ekipomis, tai praktiškai reiškia, jog "Anykščiams" nebepavyks pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

24 turo statistika

Kauno "Rodiklis" 4 - 1 Pakruojo "Kruoja"
16' [1 - 0] E.Marciulevičius
38' [2 - 0] M.Tamulis
49' [2 - 1] R.Timinskas
59' [3 - 1] S.Butkus
79' [4 - 1] M.Tamulis

Alytaus "Alytis" 1 - 0 Kėdainių "Nevėžis"
40' [1 - 0] S.Laibinis

Gargždų "Banga" 0 - 0 Jonavos "Lietava"

Kauno "LKKA ir Teledema" 2 - 1 Klaipėdos "Glestum"
8' [0 - 1] G.Andriekus ("LKKA ir Teledema", į savo vartus)
19' [1 - 1] E.Černiauskas (iš 11 m)
32' [2 - 1] L.Savastas

Kauno "Kauno jėgeriai" 2 - 1 Ukmergės "Vilkmergė"
30' [1 - 0] D.Liutkus
51' [1 - 1] R.Kurčevskij
64' [2 - 1] P.Smaryginas

24' P.Smaryginas ("Kauno jėgeriai") neįmušė 11 metrų baudinio

Anykščių "Anykščiai" 2 - 2 Tauragės "Tauras ir Erra"
1' [0 - 1] D.Šimkus
4' [0 - 2] L.Trakšelis
28' [1 - 2] T.Bereišis
41' [2 - 2] G.Siciūnas

Turnyrinė lentelė
Pozicija, Klubas, Žaista, Laimėta, Lygiosios, Pralaimėta, Įvarčiai, Skirtumas, Taškai
1. Rodiklis 24 17 4 3 81-22 +59 55
2. Alytis 24 16 5 3 64-15 +49 53
3. Nevėžis 24 14 6 4 46-18 +28 48
4. Kruoja 24 13 4 7 47-29 +18 43
5. Lietava 24 11 6 7 42-26 +16 39
6. Banga 24 9 8 7 42-14 +28 35